Hlavní navigace

Nejširší možnosti financování

Společnost CENTRAL GROUP nabízí nejširší možnosti financování bytů, domů a parcel na našem trhu. Při pořízení bytu si klient může vybrat ze 16 způsobů platby. Při koupi rodinného domu s pozemkem z 15 způsobů platby. Čtyři možnosti úhrady jsou připraveny pro parcely.

Sdílet

K nejnovějším možnostem financování společnosti CENTRAL GROUP patří program 100.000 + SPLÁTKY a možnost volného splácení ceny, říká David Smola, pracovník prodeje společnosti CENTRAL GROUP.

V rámci programu 100.000 + SPLÁTKY stačí klientovi k pořízení nového bytu v Praze jen 100 tisíc korun. Následně pak hradí měsíční hypoteční splátky od necelých 6.000 korun měsíčně.

Díky možnosti volného splácení ceny, hradí klienti podle svých potřeb a možností. Při podpisu smlouvy je třeba zaplatit jen 10% z ceny a zbytek následně hradit v libovolných splátkách kdykoliv podle potřeb klienta až do jednoho roku od dokončení stavby.

Společnost nabízí svým klientům i možnost odkladu platby až na 12 měsíců, komentuje David Smola, a dodává Zákazník zaplatí jen 10% z ceny bytu nebo domu s pozemkem při podpisu smlouvy a zbývajících 90% z ceny může následně doplatit až do dvanácti měsíců po dokončení stavby.

Při koupi bytu v kterékoliv lokalitě vystavuje firma klientům na vyžádání písemné garanční prohlášení. To zaručuje, že na žádost klienta od něj CENTRAL GROUP převezme byt kdykoliv v průběhu nebo při dokončení výstavby zpět do nabídky a klientovi se vrátí celá uhrazená částka s výnosem 6% ročně.

Dále společnost nabízí pro maximální právní jistotu klienta možnost notářské úschovy finančních prostředků. Pro toho, komu nevyhovuje žádný z nabízených způsobů platby, zpracují pracovníci prodeje zcela individuální platební kalendář podle jeho finanční situace.

Miluše Netolická
marketingová ředitelka
CENTRAL GROUP a.s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).