Hlavní navigace

Nejoblíbenější hypotéky budou v létě u Hypoteční banky bez poplatku

[Tisková zpráva] Hypoteční úvěry do 70% LTV budou u Hypoteční banky v létě bez poplatku za zpracování,hypotéky do 85% LTV pak s paušálním poplatkem ve výši 4900 korun.

Sdílet

„S létem startujeme nové prodejní období, ve kterém se řada našich klientů může během své dovolené více zamyslet nad řešením svého bydlení a třeba i podniknout první kroky k jeho pořízení.Příznivé jsou stále i úrokové sazby a tak se ve spojení s letní úsporoupoplatkůmůže návštěva naší pobočky velmi vyplatit“, říká Vlastimil Nigrin, náměstek generálního ředitele pro věci obchodní z Hypoteční banky.

Hypoteční úvěry do 70% LTV a do 85% LTV patří u Hypoteční banky k nejoblíbenějším, pořizuje si je devět klientů z deseti. Je pro ně typické, že pokrývají až 70% nebo 85% ceny kupované nemovitosti. Je možné je využít jak na nové bydlení, tak na koupi starší nemovitosti, stavebního pozemku popřípadě na rekonstrukci stávajícího bydlení.

Ačkoliv je poptávka po těchto hypotečních úvěrech celoročně velmi vyrovnaná, právě v letním období je Hypoteční banka tradičně spojuje s prázdninovými tématy. Zatímco lonizpříjemnila svým klientům léto zmrzlinou, letos volí téma „poplatkových prázdnin“ a osvobozuje tyto své stěžejní produkty od jinak povinných poplatků za zpracování úvěru.

Hypoteční úvěry se 70% LTV budou od 21.června u Hypoteční banky zcela bez poplatku za zpracování. Pro úvěry do 85% LTV bude ve stejné době účtován jen paušální poplatek ve výši 4900 korun.Ak­ce„poplatkové prázdniny“ bude platit pro všechny fixace úrokové sazby. Kromě poplatku je u těchto hypotečních úvěrů možné získávat další slevy díky využití běžného účtu u ČSOB nebo sjednání Pojištění uČSOB pojišťovny. Letní akce se nevztahuje na předhypoteční ú­věry.

Léto a s ním spojené prázdniny se z hlediska nově uzavíraných hypotečních úvěrů čím dál více osvědčují. Klienti mají čas o svém bydlení nejen uvažovat, ale i vybírat ty nejvhodnější lokality a samozřejmě i finančního partnera, s nímž hypotéku uzavřou. Na českém trhu je právě Hypoteční banka tím největším poskytovatelem hypotečních úvěrů,na hypotéky spojené s bydlením se specializuje už od roku 1996.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).