Hlavní navigace

Nejmladší klienti získají letos od Stavební spořitelny České spořitelny až 3 000 Kč

Stavební spořitelna České spořitelny (SSČS) vyhlašuje mimořádnou nabídku pro děti narozené v letošním roce. Novorozencům, kterým zákonní zástupci uzavřou během celého roku, tedy do 31. prosince 2008, smlouvu o stavebním spoření, připíše SSČS na účet finanční prémii ve výši až 3 000 Kč. Výše prémie závisí na cílové částce zvolené ve smlouvě a činí 100 % z úhrady za uzavření smlouvy. To, že se mimořádná nabídka SSČS u klientů osvědčila, dokazuje také skutečnost, že se od roku 2006 pořádá tato akce již potřetí.

Sdílet

Stavební spořitelna České spořitelny, a. s.SSČS připíše klientovi finanční prémii na účet stavebního spoření následující měsíc po uzavření smlouvy. Informaci o připsání prémie klient obdrží ve výpisu se stavem účtu k 31. prosinci 2008. Dříve může informaci získat prostřednictvím internetové služby České spořitelny SERVIS 24 nebo SERVIS 24 START. Uzavření smlouvy je spojeno i s dalšími výhodami: státní podporou až 3 000 Kč ročně, 2% úročením vkladů a osvobozením úroků z vkladů od daní.

Smlouvy o stavebním spoření pro klienty narozené v roce 2008 lze uzavřít v pobočkách České spořitelny a také u externích partnerů České spořitelny. Bližší informace je možné získat i na bezplatné informační lince 800 207 207 a na adrese www.burinka.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).