Hlavní navigace

Nejlepší online obchodní platformu roku 2010 má Saxo Bank

[Tisková zpráva] Platforma WebTrader od Saxo Bank získala ve čtvrtek ocenění čtenářů časopisu Shares za „Nejlepší online obchodní platformu roku 2010“. Časopis Shares, který bance tuto cenu udělil, je britský týdeník pro profesionály a soukromé investory působící na akciových trzích.

Sdílet

Ocenění čtenářů časopisu Shares je uznáním vynikající kvality ve všech sektorech odvětví investic, obchodování a cenných papírů a jeho cílem je hledat ty nejlepší poskytovatele napříč kategoriemi, včetně obchodování s akciemi či deriváty, online průzkumů, softwaru a správy fondů.

Časopis Shares je klíčovým týdeníkem pro profesionály a soukromé investory působící na akciových trzích a jako takový ho čtou každý týden tisíce analytiků správců fondů, obchodníků s cennými papíry, ředitelé firem a soukromí investoři. Od svého založení v roce 1999 si Shares vytvořil silnou základnu čtenářů z řad těch, kteří  pravidelně obchodují na kapitálových trzích.

WebTrader, již zavedená obchodní platforma od Saxo Bank, pro kterou hlasovali čtenáři časopisu Shares, umožňuje klientům obchodovat s cizími měnami, více než 11 000 akciovými tituly a více než 7 000 CFD. Investoři na ní naleznou také analýzy obchodovaných akcií včetně tříletých předpovědí agregovaných analytických odhadů a dalších doporučení. Platforma dále nabízí bohaté možnosti dalšího vzdělávání pro lepší rozpoznání příležitostí k obchodováníUpozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).