Hlavní navigace

Nejlepší český fanda je z Budějovic

Student ekonomie Milan Pleva z Českých Budějovic je šťastným autorem spotu s názvem „Každý máme občas radost z něčeho jiného“, který jednoznačně zvítězil v soutěži o nejlepší fanouškovské video. Soutěž, kterou na svých stránkách www.ceskyfanda.cz uspořádala GE Money Bank, probíhala od počátku června do 21. července. Celkem se nominovalo 60 krátkých videosnímků, z nichž odborná porota vybrala jeden vítězný. Jeho autor získává zájezd pro dva na Letní olympijské hry do Pekingu.

Sdílet

Zájezd na Letní olympijské hry pro dvě osoby převzal z rukou Iana Forresta, ředitele marketingu GE Money Bank, Milan Pleva, student ekonomie z Českých Budějovic. Video, které je „tak trochu jinou upoutávkou na Letní olympijské hry v Pekingu“, vybrala odborná porota složená ze zástupců společnosti GE Money Bank a novinářů. Na určení vítěze se podíleli redaktoři z Hospodářských novin, sportovních redakcí Deníků Bohemia, deníku Sport i zpravodajského portálu aktualne.cz.

Všechna soutěžní videa včetně vítězného jsou k vidění na internetových stránkách www.ceskyfanda.cz. Ty budou sloužit českým fandům i po skončení soutěže. Každý zde může zveřejnit svůj fanouškovský výkon nebo si prohlédnout videa ostatních.

Společnost GE Money Bank se v letošním roce stala oficiálním partnerem Českého olympijského týmu. Své sponzorské aktivity zahájila u příležitosti nadcházejících Letních olympijských her v Pekingu. Partnerství však bylo uzavřeno i pro zimní olympijské hry ve Vancouveru v roce 2010 a také na Letní olympijské hry v Londýně v roce 2012. Kromě finanční podpory olympijského týmu nabídne GE Money Bank reprezentačním sportovcům bezplatné užívání exkluzivního účtu „Genius Active pro české olympioniky“.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).