Hlavní navigace

Global Finance: Nejlepší bankou v ČR je Raiffeisenbank

Magazín Global Finance ocenil Raiffeisenbank jako „Nejlepší banku v České republice“. Skupina Raiffeisen dále získala ocenění pro Nejlepší banku ve střední a východní Evropě a ceny pro nejlepší banky v dalších čtyřech zemích regionu. Ocenění od Global Finance.je druhým významným oceněním pro Raiffeisenbank ČR po titulu MasterCard Banka roku 2008.

Doba čtení: 1 minuta

Světově uznávaný časopis Global Finance vyhlásil Raiffeisenbank za „Nejlepší banku v České republice“. Je to další nezávislé ocenění naší kvality a práce našich zaměstnanců. Jsme rádi, že strategie Raiffeisenbank se ukazuje jako správná právě v době složitého vývoje domácí i světové ekonomiky. Tato cena potvrzuje naši stabilitu a silnou pozici na místním trhu, stejně jako příslušnost k silné a úspěšné regionální bankovní skupině, komentoval výsledky soutěže generální ředitel Raiffeisenbank Lubor Žalman.

Kromě ceny pro nejlepší banku v České republice uspěly i další banky ze skupiny Raiffeisen. Již posedmé byla „Nejlepší bankou ve střední a východní Evropě“ vyhlášena Raiffeisen Zentralbank Österreich společně s Raiffeisen International Bank-Holding AG. Kromě úspěchu v celém regionu získala skupina Raiffeisen další ceny pro nejlepší banky Bosně a Hercegovině, Bulharsku, Srbsku a na Slovensku.

Rozhodování časopisu je založeno na následujících kritériích: růst aktiv, klientský servis, cenová politika a inovace v produktech. O ocenění kromě zástupců časopisu hlasují analytici, zástupci firem a bankovní konzultanti. Časopis má přes 280 tisíc čtenářů ve 158 zemích světa, je zaměřen především na investory a finanční analytiky.

Raiffeisenbank byla v loňském roce vyhlášena nejlepší bankou roku v prestižní anketě MasterCard Banka roku – po úspěchu v domácí soutěži tak přichází i prestižní mezinárodní ocenění.