Hlavní navigace

Global Finance: Nejlepší bankou v ČR je Raiffeisenbank

Magazín Global Finance ocenil Raiffeisenbank jako „Nejlepší banku v České republice“. Skupina Raiffeisen dále získala ocenění pro Nejlepší banku ve střední a východní Evropě a ceny pro nejlepší banky v dalších čtyřech zemích regionu. Ocenění od Global Finance.je druhým významným oceněním pro Raiffeisenbank ČR po titulu MasterCard Banka roku 2008.

Sdílet

Světově uznávaný časopis Global Finance vyhlásil Raiffeisenbank za „Nejlepší banku v České republice“. Je to další nezávislé ocenění naší kvality a práce našich zaměstnanců. Jsme rádi, že strategie Raiffeisenbank se ukazuje jako správná právě v době složitého vývoje domácí i světové ekonomiky. Tato cena potvrzuje naši stabilitu a silnou pozici na místním trhu, stejně jako příslušnost k silné a úspěšné regionální bankovní skupině, komentoval výsledky soutěže generální ředitel Raiffeisenbank Lubor Žalman.

Kromě ceny pro nejlepší banku v České republice uspěly i další banky ze skupiny Raiffeisen. Již posedmé byla „Nejlepší bankou ve střední a východní Evropě“ vyhlášena Raiffeisen Zentralbank Österreich společně s Raiffeisen International Bank-Holding AG. Kromě úspěchu v celém regionu získala skupina Raiffeisen další ceny pro nejlepší banky Bosně a Hercegovině, Bulharsku, Srbsku a na Slovensku.

Rozhodování časopisu je založeno na následujících kritériích: růst aktiv, klientský servis, cenová politika a inovace v produktech. O ocenění kromě zástupců časopisu hlasují analytici, zástupci firem a bankovní konzultanti. Časopis má přes 280 tisíc čtenářů ve 158 zemích světa, je zaměřen především na investory a finanční analytiky.

Raiffeisenbank byla v loňském roce vyhlášena nejlepší bankou roku v prestižní anketě MasterCard Banka roku – po úspěchu v domácí soutěži tak přichází i prestižní mezinárodní ocenění.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).