Hlavní navigace

Nejkratší cesta do mBank vede přes iPhone a iPad

[Tisková zpráva] mBank svým klientům opět ulehčila přístup k jejich penězům. Ode dneška si mohou klienti mBank, kteří vlastní iPhone či iPad, stáhnout speciálně vyvinutou aplikaci, díky které budou mít rychlý a jednoduchý přístup ke svým účtům. Tato aplikace je pro klienty mBank zdarma ke stažení v AppsStore.

Sdílet

„Uvedení aplikace pro iPhone a iPad je dalším krokem na cestě ke zjednodušování přístupu klientů do banky. mBank je moderní a technologicky vyspělá banka, a proto i nadále pokračujeme ve vývoji mobilního bankovnictví. V následujících měsících se zaměříme i na uživatele ostatních operačních systému jako je například Android,“ říká produktový manažer mBank Dušan Poláček. mBank před měsícem spustila první verzi svého bankovnictví pro chytré telefony IB Light dostupnou pro všechny telefony s přístupem na internet a internetovým prohlížečem. 

Nově vyvinuté aplikace jsou uživatelsky příjemné, rychlé a úsporné na přenášená data. Klienti mBank tak mají kdykoliv k dispozici informace o produktech, pohodlně si mohou zkontrolovat zůstatky na účtech, prohlížet historii, převádět prostředky předdefinovaným příjemcům nebo splácet kreditní karty.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).