Hlavní navigace

NÁVŠTĚVNOST INTERNETOVÝCH STRÁNEK BURZY

Sdílet

Tisková zpráva č. 119 ze 7. listopadu 2001

Dnes dosáhl počet návštěv na současném webu burzy rekordní hranice 500 000 za 21 měsíců a 8 dní provozu. Současný burzovní web je již v pořadí třetím webem burzy a ve stávající podobě zahájil provoz 1. února 2000.

Nové internetové stránky burzy nejenže zaznamenaly změnu image, ale především výrazně rozšířily nabídku burzovních informací. Návštěvníkům zpřístupnily hodnoty indexů PX 50 a PX-D v reálném čase, průběžné výsledky obchodování ze SPAD a kontinuálu a blokové obchody se zpožděním 30 minut.

Velkým přínosem se pro investory staly podrobné informace o emisích a emitentech. Výrazně se rozšířily statistické informace. Statistika publikovaná na internetových stránkách burzy zpřístupňuje návštěvníkům webu širokou škálu grafů a hodnotících tabulek, statistické soubory ke stažení, případně k vytištění. V průběhu téměř dvouletého provozu byl burzovní web postupně doplňován o další informace, především z oblasti obchodování, cenných papírů a statistiky. Všechny provedené i připravované změny webu vycházejí především z potřeb a požadavků návštěvníků a přispívají k přehlednosti webu a dalšímu prohlubování poskytovaných informací.

Věříme, že burzovní web zůstane Vaším oblíbeným a vyhledávaným internetovým serverem a že s Vaší pomocí budeme nadále zkvalitňovat a rozšiřovat internetové stránky burzy.

Zdeněk Skoba
pracoviště PR

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).