Hlavní navigace

Nakupujte výhodně s programem MasterCard Elite na Prague Fashion Weekendu

[Tisková zpráva] Společnost MasterCard se s programem MasterCard Elite stala jedním z partnerů nového projektu Prague Fashion Weekend, který se uskuteční o víkendu 4. – 5. září 2010 v pražské Pařížské ulici.

Sdílet

Na Prague Fashion Weekendu mohou členi programu MasterCard Elite využít zvýhodněné nabídky u vybraných značkových obchodů a módních návrhářů. Praha tímto projektem otevírá okno do světa módy a připojuje se k dalším evropským metropolím, kde obdobné projekty slaví úspěch.

Jedním z partnerů prvního ročníku projektu Prague Fashion Weekend, který se uskuteční o víkendu 4. – 5. září 2010 v nejpres­tižnější části Prahy – v Pařížské ulici, se stala společnost MasterCard se svým věrnostním programem MasterCard Elite. Kromě standartních benefitů platných během celého roku připravila společnost MasterCard pro členy programu speciální nabídku zvýhodnění, která mohou využít právě v průběhu této události ve vybraných značkových obchodech a u módních návrhářů.    

„Pomocí programu MasterCard Elite chceme přinést milovníkům nakupování ještě větší komfort. Pro využití zvýhodněných nabídek u partnerských obchodů stačí za nákupy zaplatit prémiovou kartou MasterCard a předložit při placení identifikační kartu MasterCard Elite. Na Prague Fashion Weekendu mohou členi programu MasterCard Elite výhodně nakoupit u luxusních značek, jako jsou například Ferré Milano, butik Taťány Kováříkové a další,“ říká Brian Lang, generální ředitel MasterCard Europe pro Českou republiku a Slovensko.

První ročník projektu Prague Fashion Weekend je v České republice módní událostí, která navazuje na úspěšné projekty podobného typu v Evropě (Londýn, Paříž). Cílem je nabídnout inspiraci široké veřejnosti a vytvořit originální fashion arénu na otevřené scéně, ve které se představí nejen přední čeští návrháři a luxusní světové značky. Prostor dostanou i mladé talenty z české a slovenské návrhářské scény. Na jednom z nejdelších mol ve střední  Evropě se budou prezentovat ty nejlepší kolekce z dílen tuzemských módních návrhářů a značkových butiků sídlících v Pařížské ulici a okolí.

Zvýhodněné nabídky pro členy programu MasterCard Elite u obchodníků a módních návrhářů na Prague Fashion Weekendu

Zvýhodněné nabídky u obchodníků

Zvýhodněné nabídky u módních návrhářů

20% sleva v buticích Airfield

15% sleva a dáreček při nákupu u Ivany Follové (značka if…)

15% bonus v obchodu Corneliani

10% bonus na nákup u Taťány Kováříkové (butik Tatiana)

15 % z ceny na aktuální kolekce Anima Tua (sleva se nevztahuje na již zlevněné zboží)

10% bonus na nákup u Martiny Nevařilové (butik Navarila)

10% bonus v butiku Ferré Milano (Pařížská 5)

10% bonus na nákup u Hany Stocklassové (butik Bohéme)

10% sleva na všechno (i na již zlevněné) zboží v obchodu Bogner

10% sleva na modely Natali Ruden a e.daniely

10 % na nákup v Lia Halada (nelze ji sčítat s jinými slevami)

10 % z ceny při nákupu nad 5000 Kč u Hany Havelkové

10 % z ceny v buticích Belstaff a Magic Child – značka MONNALISA

10% bonus a dárek u Mimi Lan (značka La Femme Mimi)

10% bonus na novou kolekci Pietro Filipi

 

10% sleva při nákupu modelů značky Pinko v butiku Calvin Klein v Pařížské 22

 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).