Hlavní navigace

Nákupní úvěrovou kartou s nejnižší úrokovou sazbou je O. K. karta

Sdílet

Praha
16. října 2001

O.K. karta společnosti GE Capital Multiservis je v současnosti cenově nejvýhodnější nákupní úvěrovou kartou v České republice. Pro zákazníka, který se rozhodne nakupovat prostřednictvím O.K. karty, čeká řada příjemných překvapení. GE Capital Multiservis, společnost s vedoucím postavením na trhu splátkového prodeje, která za první tři kvartály letošního roku uzavřela celkem 200 000 smluv o úvěru a profinancovala zboží v hodnotě 3,2 miliardy Kč, se rozhodla upravit cenovou politiku u O.K. karty. Tento produkt se pro zákazníky stává dostupnější a finančně mnohem zajímavější.

Společnost GE Capital Multiservis změnila měsíční úrokovou sazbu z původní hodnoty 2,46 procent na 1,89 procent. Nová sazba platí od 1. října 2001 a platí pro každého zákazníka, který o O.K. kartu od tohoto data zažádá. „Podle našich informací, které máme o konkurenčních produktech k dispozici, se jedná o nejnižší měsíční úrokovou sazbu u nákupní uvěrové karty v České republice,“ uvedla produktová manažerka společnosti GE Capital Multiservis Markéta Bydžovská.

Kromě uvedeného cenového zvýhodnění se může zákazník u O.K. karty setkat s celou řadou dalších benefitů. To může potvrdit počet aktivních držitelů O.K. karty, kterých je v současnosti téměř 350 000. „Jedná se o nejdostupnější nákupní úvěrovou kartu. O.K. kartu akceptuje více než šest tisíc obchodů v České republice. V současnosti ji lze používat také k nakupování zboží na Internetu,“ doplnila Markéta Bydžovská.

Nejdůležitější výhody plynoucí z nakupování s O.K. kartou:
nejnižší měsíční úroková sazba,
nejrozšířenější úvěrová karta, kterou využívá téměř 350 000 aktivních držitelů,
výběr v hotovosti na O.K. kartu lze uskutečnit také na pobočkách GE Capital Bank,
nejdostupnější úvěrová karta s řadou možností, kde lze O.K. kartu získat,
více jak šest tisíc akceptujících obchodů v České republice,
možnost zřízení a nakupování s O.K. kartou na internetu,
nepřetržitá možnost zjišťování zůstatku zdarma,
elektronická autorizace O.K. karty.


Poznámka:

Nákupní úvěrová O.K. karta je založena na principu revolvingového (automaticky se obnovujícího) úvěru. Zákazník pouze jedinkrát uzavře smlouvu a při každém dalším nákupu se již prokazuje pouze O.K. kartou a občanským průkazem. Životnost této úvěrové karty je prakticky neomezena. Úvěrový rámec je u O.K. karty 20 násobkem zvolené měsíční platby a pohybuje se v rozmezí 10 000 75 000 Kč.

Při žádosti o produkty GE Capital Multiservis (O.K. kartu a Multiservis úvěr) není třeba ručitele. Zákazník tak nemusí žádat nikoho ze svých blízkých o jištění úvěru. Nákup zboží na splátky je velmi rychlý, pohodlný a jednoduchý.

Služby společnosti GE Capital Multiservis zákazník nalezne v šesti tisících obchodech po celé České republice, mezi které patří například Hypernova, Tesco, IKEA, OKAY, ELECTROCITY, BAUMAX, OBI a mnoho dalších. Průměrná doba od chvíle, kdy si zákazník vybere zboží a provede nákup na splátky s převzetím zboží trvá zhruba deset minut.

Více informací o službách společnosti GE Capital Multiservis zákazník nalezne na bezplatné telefonní lince 0800 13 11 11 nebo na internetové adrese: www.gecmultiservis.cz.

* * *

General Electric, která vlastní GE Capital Multiservis, je z hlediska tržní kapitalizace největší společnost na světě. Ke konci druhého kvartálu tohoto roku činil čistý zisk General Electric 3,90 miliardy dolarů. Ve srovnatelném období loňského roku to bylo 3,38 miliardy dolarů.
GE Capital je globální společnost, která poskytuje diverzifikované finanční služby. GE Capital má aktiva v objemu vyšším než 370 mld. USD. Je tvořena 24 firmami včetně GE Capital Services -, které klientům ve 47 zemích světa poskytují služby například v oblasti pojišťovnictví, leasingu, finančních služeb pro spotřebitele, financování firem, financování zvláštních projektů. GE Capital se může pochlubit nejvyšším možným ratingovým ohodnocením AAA uděleným renomovanými ratingovými agenturami. V České republice působí tyto společnosti patřící do GE Capital: GE Capital Bank, GE Capital Multiservis a GE Capital Leasing.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).