Hlavní navigace

Na Olympiádu do Pekingu už za 16 300 korun

Brno, 14. 7. 2008 – V rámci letních akcí nabízí náš největší prodejce letenek, společnost STUDENT AGENCY, akční ceny letů do Asie. Stále jsou k dostání také letenky na letní Olympijské hry v Číně. Cena zpáteční letenky do Pekingu začíná už na 16 300 korunách i s poplatky.

Sdílet

S blížícím se termínem Olympiády sice kolísá dostupnost letů v závislosti na jednotlivých dnech, přesto lze podle obchodní ředitelky pro prodej letenek ve STUDENT AGENCY, Věry Janičinové, odletět na Hry za stále velmi dobrou cenu. „Pro ty, co nejsou omezeni termínem, má STUDENT AGENCY skvělou zprávu, letenku z Prahy do Pekingu lze nyní koupit už za 18 000 korun včetně poplatků, z Vídně je pak cena letenek ještě nižší, necelých 16 300 korun,“ potvrzuje ředitelka.

Od počátku letošního roku eviduje STUDENT AGENCY 25% nárůst prodeje letenek na asijský kontinent. „Asie se stala v posledních letech oblíbenou destinací českých cestovatelů. Větší konkurence leteckých společností v této oblasti tak snížila i ceny letenek. Dříve jste se do Asie dostali za několik desítek tisíc korun, dnes můžete letět za 15 000 korun,“ porovnává dostupnost východu Věra Janičinová.

Za nízké ceny lze nyní u STUDENT AGENCY pořídit letenky také do Nagoye, Soulu nebo Bombaje, s návratem až do konce listopadu. Např. zpáteční let z Prahy do Bombaje vyjde včetně poplatků na 14 500 korun, z Vídně do Soulu a zpět lze letět už za 12 000 korun i s poplatky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).