Hlavní navigace

Na dostizích v Chuchli s LBBW Bank CZ

[Tisková zpráva] Na dostihovém závodišti Praha Velká Chuchle proběhl 25. dubna Dostihový den LBBW Bank CZ. Za slunečného nedělního odpoledne se běžela nejen Velká cena LBBW Bank CZ, ale při sledování dostihů mohli návštěvníci v rámci doprovodných akcí přispět na charitativní účely a pomoci asociaci APLA, ochutnat výbornou kávu či sledovat přehlídku klobouků na hlavách přítomných dam i modelek.

Sdílet

Během dostihového odpoledne mohli návštěvníci a partneři LBBW Bank CZ zhlédnout celkem 8 dostihů. Hlavní dostih – Velká cena LBBW Bank CZ – se běžela jako 5. dostih dne. Vítězem rovinového dostihu na 1 400 m se stal kůň Rabbit King s žokejem Martinem Srncem ze stáje Rabbit Trhový Štěpánov. Svým časem 1:23,54 zajeli nový rekord dostihu a zároveň druhý nejlepší čas na trati 1 400 m na chuchelské dráze.

Krásné počasí, rychlí koně a půvabné dámy v nápaditých kloboucích, to vše doprovázené přehlídkou extravagantních klobouků a řadou dalších doprovodných akcí včetně výborného občerstvení, přispělo k příjemně strávenému nedělnímu odpoledni. Nechyběla ani bohatá tombola, jejíž výtěžek byl věnován asociaci APLA pomáhající lidem s autismem.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).