Hlavní navigace

Moudré spoření „2+2“ u Modré pyramidy do konce července

[Tisková zpráva] Ještě do konce července je možné u Modré pyramidy založit Moudré spoření s akční nabídkou „2 % + 2 %“. Hlavní výhodou je nadstandardní zhodnocení prostředků, které klient vloží na svůj účet.

Sdílet

K běžným  2 % úroku z vkladu totiž Modrá pyramida nabízí další zvýhodnění v podobě dodatečného úroku ve výši 2 %. Klient tak může počítat s tím, že částka, kterou vloží na svůj účet v průběhu tzv. upisovacího období, které trvá čtyři měsíce po přijetí Návrhu na uzavření smlouvy, bude úročena bezkonkurenční úrokovou sazbou 4 % po dobu jednoho roku. Podmínky jsou velice jednoduché – stačí si založit  stavební spoření u Modré pyramidy do 31. července 2011 s maximální cílovou částkou 1 000 000 Kč a vložit na svůj účet stavebního spoření minimálně 10 000 Kč.

Modrá pyramida přišla jako první  s nabídkou úrokového zvýhodnění k účtu stavebního spoření v  roce 2010 a tento produkt si velmi rychle získal velkou oblibu mezi klienty a veřejností. Důkazem je výrazný úspěch v prestižní soutěži  Hospodářských novin – Nejlepší banka a pojišťovna 2011. V této soutěži obsadil produkt Moudré spoření 2. místo v kategorii BANKOVNÍ INOVÁTOR, o kterém hlasovali klienti a veřejnost. „Cena je o to hodnotnější, že byl náš produkt hodnocen v jedné kategorii nejen se všemi produkty stavebních spořitelen, ale se všemi produkty na českém trhu,“ uvedl Martin Sikora, vedoucí Oddělení řízení produktů a segmentů Modré pyramidy.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).