Hlavní navigace

Monster Worldwide a jobpilot rostou ve střední Evropě

Marketingová kampaň "I am a Monster" vedla k nárůstu o 280 tisícregistrovaných životopisů uchazečů o práci ve středoevropské databázi

Sdílet

Bad Homburg, 16. srpna 2005 – Monster Worldwide Central Europe a jobpilot měly v první polovině letošního roku dobře našlápnuto. Díky marketingovým aktivitám uživatelé Internetu zaregistrovali do databází Monster a jobpilot v prvním pololetí 283.519 nových životopisů. Celkový počet zaregistrovaných životopisů v databázi tak stoupl na rekordní hodnotu 1,5 milionu. Návštěvnost webů Monster a jobpilot ve střední a východní Evropě rovněž vzrostla, uživatelé si prohlédli celkem 176.281.943 strá­nek. Monster Worldwide Central Europe působí v České republice, Maďarsku, Německu, Polsku, Rakousku a ve Švýcarsku.

Počet životopisů zhlédnutých zaměstnavateli stoupl během prvního pololetí o 126% ve srovnání s druhým pololetím loňského roku. Rozsáhlé databáze i produkty a služby určené zaměstnavatelům umožňují kontaktovat uchazeče pro všechna odvětví ze všech zemí Evropy.

Počet personalistů využívající databáze Monster se během prvního pololetí 2005 zdvojnásobil, počet inzerovaných pracovních míst stoupl osmkrát oproti druhém pololetí roku 2004. Monster a jobpilot mají ve střední Evropě 10.000 aktivních klientů, z nichž velká část kontrakty pravidelně obnovuje. Monster i jobpilot také získávají mnoho nových zákazníků.

Index DAX30 zahrnuje 30 hlavních emisí obchodovaných na německé burze ve Frankfurtu. Všechny společnosti, jejichž akcie jsou do DAX30 zařazeny, používají přímo nebo nepřímo služby Monster a jobpilot.

Tyto úspěchy odrážejí vzrůstající význam online trhu práce.

Po akvizici jobpilotu v roce 2004 je Monster leaderem ve středoevropském regionu a nadále představuje významnou sílu na tomto vysoce kompetitivním trhu.

Petr Nachtmann
jobpilot CZ s.r.o.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).