Hlavní navigace

Modrá pyramida snižuje úrokové sazby úvěrů/Zájem o úvěry stále roste

Od 22. května vychází Modrá pyramida vstříc svým klientům, snižuje úrokové sazby úvěrů, zvyšuje jejich dostupnost a zvýhodňuje podmínky pro věrné klienty. Například úroková sazba Hypoúvěru je od 3,99 % p.a.

Sdílet

Modrá pyramida reaguje na rostoucí zájem o úvěrové produkty, především o Hypoúvěr. Byla první stavební spořitelnou, která přišla na trh s produktem, který ideálně kombinuje výhody hypotéky a úvěru ze stavebního spoření a byla také první a je jedinou stavební spořitelnou, která umožňuje klientům financovat plných 100 % ceny nemovitosti. Tuto nabídku oceňují především klienti, kteří vítají výhody těchto produktů. Minulý týden je ocenila i odborná porota v prestižní soutěži Zlatá koruna. Hypoúvěr Modré pyramidy získal Zlatou a Hypoúvěr 100 Stříbrnou korunu. (Hypoúvěr byl Zlatou korunou oceněn i v loňském roce).

Modrá pyramida má nejlepší úvěrovou nabídku na trhu financování bydlení a proto také neustále roste zájem: letos již poskytla 10 500 úvěrů v objemu 3,5 mld. Kč, což je 60% nárůst oproti roku předcházejícímu. Modrá pyramida celkem poskytla na 9 400 Hypoúvěrů ve výši 6,5 mld.Kč.

Tyto výsledky a ocenění jsou nejen potvrzením vysoké kvality produktů, ale především dokladem toho, že Modrá pyramida je stavební spořitelnou, která na trhu financování bydlení udává směr.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).