Hlavní navigace

Modrá pyramida snižuje úrokové sazby úvěrů/Zájem o úvěry stále roste

Od 22. května vychází Modrá pyramida vstříc svým klientům, snižuje úrokové sazby úvěrů, zvyšuje jejich dostupnost a zvýhodňuje podmínky pro věrné klienty. Například úroková sazba Hypoúvěru je od 3,99 % p.a.

Modrá pyramida reaguje na rostoucí zájem o úvěrové produkty, především o Hypoúvěr. Byla první stavební spořitelnou, která přišla na trh s produktem, který ideálně kombinuje výhody hypotéky a úvěru ze stavebního spoření a byla také první a je jedinou stavební spořitelnou, která umožňuje klientům financovat plných 100 % ceny nemovitosti. Tuto nabídku oceňují především klienti, kteří vítají výhody těchto produktů. Minulý týden je ocenila i odborná porota v prestižní soutěži Zlatá koruna. Hypoúvěr Modré pyramidy získal Zlatou a Hypoúvěr 100 Stříbrnou korunu. (Hypoúvěr byl Zlatou korunou oceněn i v loňském roce).

Modrá pyramida má nejlepší úvěrovou nabídku na trhu financování bydlení a proto také neustále roste zájem: letos již poskytla 10 500 úvěrů v objemu 3,5 mld. Kč, což je 60% nárůst oproti roku předcházejícímu. Modrá pyramida celkem poskytla na 9 400 Hypoúvěrů ve výši 6,5 mld.Kč.

Tyto výsledky a ocenění jsou nejen potvrzením vysoké kvality produktů, ale především dokladem toho, že Modrá pyramida je stavební spořitelnou, která na trhu financování bydlení udává směr.