Hlavní navigace

Modrá pyramida snižuje úrokové sazby úvěrů

S platností od 18. dubna 2008 snižuje Modrá pyramida úrokové sazby úvěrů. Reaguje tak na rostoucí zájem o úvěrové produkty, zejména o hypoúvěry.

Sdílet

Tyto akční úrokové sazby budou platit do konce června letošního roku:

  • Hypoúvěr – již od 4,54 % p.a.
  • Hypoúvěr 100 – již od 5,34 % p.a.
  • Hypoúvěr GARANT – již od 5,09 % p.a.

Od pondělí 21. dubna si navíc může klient snížit úrokovou sazbu o 0,1 % p.a., pokud si zároveň založí Modré konto nebo Modré konto Plus. Získá tak velice zajímavou úrokovou sazbu, která patří na trhu financování bydlení k nejvýhodnějším.

Hypoúvěr GARANT je nový produkt, který uvedla Modrá pyramida na trh začátkem března. Jeho předností je garantovaná výše měsíčních splátek a splatnost 20 let (10 let překlenovací úvěr + 10 let přidělený úvěr). Po Hypoúvěru a Hypoúvěru 100 je to další varianta, kterou uvítají především ti, kteří chtějí mít jistotu po celou dobu splácení úvěru. Hypoúvěr GARANT je možné čerpat s nulovou akontací, až na sto procent ceny nemovitosti.

Letos Modrá pyramida již poskytla hypoúvěry v objemu téměř 2,5 mld. korun a průměrná výše dosahuje 1,2 mil. Kč. Klienti nejčastěji čerpají Hypoúvěr na koupi nebo na výstavbu bytu či rodinného domku.

Modrá pyramida snižuje také úrokové sazby Renoúvěru Multi, úvěru, který je určen především bytovým družstvům a SVJ pro renovace bytových a panelových domů. Úrokové sazby se u Renoúvěru Multi se pohybují již od 4,89 % p.a.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).