Hlavní navigace

Modrá pyramida snižuje úrokové sazby Hypoúvěru

[Tisková zpráva] V Praze dne 29. února 2012 – S platností od 1. března snižuje Modrá pyramida úrokové sazby u Hypoúvěru, který lze získat s úrokovou sazbou od 3,59 % p.a.

Sdílet

V Praze dne 29. února 2012 –  S platností od 1. března snižuje Modrá pyramida úrokové sazby u Hypoúvěru, který lze získat s úrokovou sazbou  od  3,59 % p.a. 

Hypoúvěr je poskytován již od výše 200 000 Kč, je možné jej čerpat až do výše 100 % hodnoty nemovitosti a splátky rozložit až na 28 let a to i bez počátečního vkladu.

V loňském roce poskytla Modrá pyramida 3 700 Hypoúvěrů v objemu 5 mld. Kč, průměrná výše Hypoúvěru činila 1 360 000 Kč. 

Modrá pyramida poskytuje v rámci komplexního finančního poradenství také hypoteční úvěry  Komerční banky, které je od 1. března možné sjednat se sazbou od 3,49 % p.a. pro tří až pětileté fixace.

U Modré pyramidy si mohou klienti vyřídit vše kolem financování bydlení – například na koupi či stavbu nemovitosti Hypoúvěr nebo hypotéku, na financování rekonstrukcí v nižších částkách je vhodný Rychloúvěr, který lze získat i bez zajištění, na renovaci bytového domu zase Renoúvěr Multi. Součástí klientského servisu je i nabídka odpovídajícího tipu pojištění.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).