Hlavní navigace

Modrá pyramida se dále profiluje jako banka pro rodinu

V loňském roce se Modrá pyramida začala profilovat jako „banka pro rodinu“, vedle stavebního spoření a úvěrů na bydlení nabídla rodinám další bankovní a pojišťovací produkty. V letošním roce chce nabídku dále rozšiřovat a zkvalitňovat, v duchu svého claimu „na rodině nám záleží“ připravila pro letošní rok také nový komunikační koncept.

Sdílet

NOVINKY

Spoření Mopísek a Mopy Junior

0d letošního roku připravila Modrá pyramida pro děti do 15 let Spoření Mopísek s uzavřením smlouvy do cílové částky 50 000 Kč bez poplatku, do 200 000 Kč se slevou 50 % (oproti úhradě za uzavření smlouvy, která činí 1 % CČ) a pro děti a mladé lidi do 21 let Spoření Mopy Junior, jehož výhodou je poloviční poplatek za uzavření smlouvy až do CČ 200 000 Kč. Rodiče tak mohou zahájit dětem spoření a vytvářet jim základ pro budoucí čerpání výhodného úvěru na bydlení a usnadnit jim tak start do života.

Hypoúvěr GARANT

Od 1. března 2008 rozšiřuje Modrá pyramida nabídku Hypoúvěrů a uvádí na trh novinku: Hypoúvěr GARANT s garantovanou úrokovou sazbou, splatností 20 let (10 let překlenovací úvěr + 10 let přidělený úvěr), i tento typ Hypoúvěru je možné čerpat s nulovou akontací, až na sto procent ceny nemovitosti, jeho úroková sazba bude pouze o 0,3 % vyšší než u běžného Hypoúvěru, tedy nyní 5,29 % p.a. pro variantu Hypoúvěr GARANT a 5, 89 % p.a. pro Hypoúvěr GARANT 100, ve fázi přiděleného úvěru je to pro obě varianty úroková sazba 5 % p.a.. Hypoúvěr je poskytován s úrokovou sazby 4,69 % p.a. při akontaci min. 35 % cílové částky, 4,99 % p.a. bez akontace a varianta Hypoúvěr 100 s úrokovou sazbou 5,59 % p.a.

HYPOCENTRUM – novinka ve službách Modré pyramidy

Začátkem roku zahájila Modrá pyramida unikátní projekt, jako první ze stavebních spořitelen otevřela své Hypocentrum přímo v centru Prahy, v Jindřišské ulici 17. Klienti zde na jednom místě najdou vše co se týká bydlení – od financování až po nabídku nového bydlení. Podle slov ředitele Hypocentra Jiřího Lejnara by mělo být Hypocentrum největším hypotečním centrem v České republice, a to nejen díky obchodní ploše, ale hlavně počtem nabízených projektů a novostaveb a především rozsahem a kvalitou služeb pro klienty. V současnosti má Hypocentrum v nabídce 60 developerských projektů. Jedná se jak o byty tak rodinné domy v různé fázi rozestavěnosti. Nejsilnějšími partnery např. jsou: FINEP & partners a.s., České nemovitosti a.s., ING Real Estate Development CR, s.r.o CANABA Development s.r.o., další. Unikátní je i otevírací doba Hypocentra. Vysoce kvalifikovaní poradci jsou připraveni se klientům věnovat v pracovní dny až do 21 hodin, v sobotu a v neděli do 18 hodin.

Aktuální nabídka

V březnu poskytuje Modrá pyramida Hypoúvěr a Hypoúvěr 100 bez poplatku za zpracování úvěru.

V roce 2007 uzavřela Modrá pyramida 124 117 smluv o stavebním spoření s cílovou částkou 35 mld. Kč, což je nárůst oproti roku předcházejícímu, kdy bylo uzavřeno 107 373 smluv s cílovou částkou 26,6 mld. Kč, poskytla 25 531 úvěrů v objemu 14 mld. Kč, což je 34% nárůst oproti roku předcházejícímu, kdy Modrá pyramida půjčila svým klientům na bydlení 10,5 mld. Kč.

Rostl také zájem o nové, tzv. modré produkty, které připravila Modrá pyramida ve spolupráci s Komerční bankou. Jde o: Modrou půjčku, Modrou kreditní kartu, Modré konto a Modré konto plus, Studentské konto G2 a vybrané podílové fondy. Za čtyři poslední měsíce roku 2007, kdy začala Modrá pyramida tyto produkty nabízet, bylo již uzavřeno 3 300 těchto produktů. Velký zájem je o Modrá konta, ale také o Modrou kreditní kartu a Modrou půjčku, kterou lze dobře kombinovat s klasickými úvěry na bydlení.

Více než 1 500 poradců Modré pyramidy s plnou nabídkou produktů stavebního spořeni, pojištění a bankovních produktů poskytuje vysoce kvalitní klientský servis v 256 prodejních místech po celé České republice. Především díky tomu dokázala Modrá pyramida již potřetí za sebou získat vysoce prestižní ocenění „Stavební spořitelna roku“.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).