Hlavní navigace

Mobilní telefon ke spořicímu účtu zdarma

222 milionů korun, takový je výsledek marketingové akce „mobil ke spořícímu účtu zdarma“, která probíhala v letních měsících na pobočce v Praze Tuto akci hodnotí marketingový odbor Moravského Peněžního Ústavu jako velmi úspěšnou.

Sdílet

Rekordní nárůst vkladů o 222 milionů korun

222 milionů korun, takový je výsledek marketingové akce „mobil ke spořícímu účtu zdarma“, která probíhala v letních měsících na pobočce v Praze Tuto akci hodnotí marketingový odbor Moravského Peněžního Ústavu jako velmi úspěšnou.

Moravský Peněžní Ústav pro velký zájem klientů opakuje marketingovou akci

Pod názvem Mobilní telefon ke spořicímu účtu zdarma se akce uskuteční jak v pobočce Moravského Peněžního Ústavu v Praze na Senovážném náměstí 1588/4, tak i ve Zlíně v pobočce na náměstí Míru 186. Zúčastnit se může každý, kdo splní základní podmínku a v termínu od 15. října do 15. listopadu založí spořicí účet v českých korunách, nebo v cizí měně s minimální šestiměsíční výpovědní lhůtou, úložkou nejméně 100 tisíc korun a s možností získání výhodného úroku až 5,3%p. a.

Podmínky marketingové akce

Noví klienti si mohou účet založit na pobočce v Praze a ve Zlíně. Účastníci akce při splnění podmínek dostanou od našeho peněžního ústavu jako bonus mobilní telefony Nokia. Konkrétně při vkladu od 100 tisíc do 399 999 korun okamžitě obdrží mobilní telefon Nokia 1650, při úložce ve výši 400 tisíc až 999 999 Kč dostanou mobilní telefon Nokia 6300. Při vkladu 1 milionu korun a vyšším jim předáme telefon Nokia 6500. Veškeré informace o průběhu trvání akce podají bankéři na obou pobočkách a naleznete je také na internetové adrese www.mpu.cz, upřesnila podmínky akce ředitelka marketingu ing. Kateřina Zachová.

Moravský Peněžní Ústav – 12 let na českém finančním trhu

Moravský Peněžní Ústav úspěšně působí na českém finančním trhu již 12let. V průběhu své existence získal tisíce spokojených klientů a to především díky profesionálnímu a osobnímu přístupu bankéřů. Díky jejich práci a úsilí se stal největším spořitelním družstvem v České republice.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).