Hlavní navigace

Fotografie z dovolené si mohou zákazníci T-Mobile posílat za pouhé dvě koruny

Po oba prázdninové měsíce mohou všichni zákazníci naplno komunikovat prostřednictvím MMS. Tarifní zákazníci mohou za 2 Kč odesílat pozdravy formou MMS i ze zahraničí. Příjemcem obrázku či fotografie může být kdokoliv – MMS lze posílat na jakýkoliv telefon nebo na e-mail.

Sdílet

Praha, 26. června 2003 – Na nastávající období dovolených připravil T-Mobile ojedinělou nabídku pro zasílání MMS. V době od 1. července do 31. srpna 2003 vyjde tarifní a twistové zákazníky odeslání jedné MMS na pouhé dvě koruny bez DPH. Tarifní zákazníci navíc mohou za tuto zvýhodněnou cenu posílat MMS také ze zahraničí. Všichni uživatelé tak budou mít v obou prázdninových měsících možnost naplno komunikovat prostřednictvím multimediálních zpráv kombinujících fotografie, text, zvukový záznam, obrázky a animace. Příjem multimediálních zpráv přitom není nijak omezen a obdržet je tak může skutečně kdokoliv: MMS lze zasílat nejenom na jakýkoliv mobilní telefon, ale také na e-mailovou adresu.

„Díky této cenově velmi výhodné nabídce si MMS může vyzkoušet opravdu každý. Oproti standardní ceně za odeslání multimediální zprávy totiž náš zákazník nyní ušetří bezmála 8 korun,“ vysvětluje Jiří Hájek, tiskový mluvčí společnosti T-Mobile, a dodává: „Odesílání MMS ze zahraničí se vyplatí dvojnásob. Pokud se zákazník namísto klasické pohlednice rozhodne pro vzkaz formou MMS, může jich za cenu poštovného odeslat hned několik. O neopakovatelné zážitky z dovolené se tak navíc se svými blízkými podělí bezprostředně.“

Zasílání MMS zpráv je stejně pohodlné a jednoduché, jako je tomu u SMS zpráv. MMS lze odeslat z telefonu podporujícího MMS na jiný mobilní telefon nebo e-mailovou adresu. Je-li příjemcem majitel telefonu, který MMS nepodporuje, místo MMS zprávy obdrží klasickou SMS zprávu s informací o zaslání MMS zprávy, kterou si lze následně vyzvednout na www.t-zones.cz (uživatel nemusí být do této služby registrován) nebo na wapových stránkách t-zones v kategorii Email a více. V případě, že byla MMS zpráva zaslána do MobileBoxu nebo MobileBoxu Easy (na adresu t-email.cz nebo click.cz), lze si ji zde prohlédnout obdobně jako na mobilním telefonu podporujícím MMS.

T-Mobile nabízí k 1. červenci 2003 šestnáct telefonů podporujících MMS, a to již od 2399 Kč bez DPH. Dva MMS telefony lze rovněž pořídit v Twist sadě za cenu 6999 Kč včetně DPH. Pro zasílání a příjem MMS zpráv prostřednictvím mobilního telefonu musí mít uživatel aktivní služby MMS a T-Mobile GPRS. Službu MMS si lze bezplatně aktivovat na infolince T-Mobile.

Ze zahraničí mohou zákazníci T-Mobile odesílat MMS v sítích 43 operátorů, kteří podporují službu GPRS roaming. Služba je dostupná již v 37 zemích světa, nejnověji například v Číně, Belgii a na Srí Lance.

Pozn.: Speciální nabídka se týká odesílání MMS. Ceny v rámci služby MMS Info a MMS Downloads zůstávají beze změny.

T-Mobile

T-Mobile Czech Republic a.s. je prvním a jediným domácím operátorem v České republice, který je členem globální telekomunikační skupiny. V průzkumu Reader’s Digest European Trusted Brands 2002 T-Mobile zvítězil v kategorii Nejdůvěryhodnější mobilní operátor v ČR. Více informací o společnosti a službách lze najít na www.t-mobile.cz.

T-Mobile International, jedna ze čtyř strategických divizí koncernu Deutsche Telekom AG, patří k předním mezinárodním poskytovatelům služeb mobilní komunikace. Dceřiné a přidružené společnosti koncernu Deutsche Telekom dnes poskytují služby více než 86 miliónům uživatelů mobilních telefonů na celém světě. T-Mobile je prvním transatlantickým mobilním operátorem, který využívá digitální bezdrátovou technologii standardu GSM. V říjnu 2002 získala skupina T-Mobile prestižní ocenění World Communication Awards 2002 v kategorii Nejlepší mobilní operátor pro Evropu, Střední východ a Afriku. Více informací lze najít na www.t-mobile.net.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).