Hlavní navigace

Mgr. Ing. Martin Kofroň opouští ŠkoFIN - Ing. Jiřina Tapšíková se stává členkou představenstva ČLFA

[Tisková zpráva] Mgr. Ing. Martin Kofroň, prokurista a vedoucí právního odboru ŠkoFIN, se rozhodl ukončit svou úspěšnou pracovní kariéru ve ŠkoFINu, protože se chce intenzivněji věnovat oblasti právních služeb ve specializované právněporadenské firmě.

Sdílet

Mgr. Ing. Martin Kofroň opouští ŠkoFIN k 31. 8. 2010 na vlastní žádost po mnohaletém působení a současně tím končí jeho  předsednictví  v  České  leasingové a  finanční  asociaci  (ČLFA).  Do  představenstva  ČLFA  nastupuje Ing. Jiřina Tapšíková, která pracuje ve ŠkoFINu již od roku 1993. Jednatelkou je od roku 2006 a dnes je zodpovědná zejména za řízení finančního a administrativního provozu firmy.

Pracovní   povinnosti  a  kompletní  právní  agendu  přebírají  jeho  stávající  kolegyně  Mgr.  Tamara  Janoušková a JUDr. Ivana Hercová.

Stefan Rasche, jednatel společnosti ŠkoFIN, komentuje odchod pana Kofroně: „Pan Kofroň patřil mezi klíčové manažery ŠkoFINu a jeho přínos pro společnost hodnotím velice vysoko. Jeho rozhodnutí věnovat se právnické kariéře  rozumím  a  plně  ho  akceptuji.   V  tuto  chvíli  bych  chtěl  panu  Kofroňovi  poděkovat  za  vynikající  práci a intenzivní nasazení pro ŠkoFIN a popřát mu hodně úspěchů v jeho další pracovní kariéře i v osobním životě.“Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).