Hlavní navigace

Mezinárodní karta UTA/CCS má nový design

CCS Česká společnost pro platební karty a.s. informuje o novém vzhledu karty UTA/CCS, kterou vydává ve spolupráci s německou firmou UNION TANK Eckstein GmbH Co. Nové karty jsou zasílány zákazníkům od listopadu 2005 a postupně s končící platností karet budou vyměněny všechny karty s původním designem za nové.

Sdílet

Karta UTA/CCS je určena především spedičním a dopravním společnostem na cesty po celé Evropě i České republice. Akceptuje ji cca 35 tisíc čerpacích stanic a servisů v 38 státech Evropy a Asie (z toho 3 950 v České republice) a samozřejmě celá síť CCS v České republice. Kartou lze hradit také celní poplatky na vybraných hraničních přechodech, mýtné, poplatky za tunely, trajekty a dálnice včetně mýtného v Rakousku a Německu. Přidanou hodnotu tvoří služba navrácení DPH z vybraných států.

Automaticky s kartou získává její držitel navíc životní a úrazové pojištění, pojištění právní ochrany, servisní pomoc v nouzi 24 hodin denně v České republice i zahraničí nebo přehledné vyúčtování dvakrát měsíčně v písemné nebo elektronické podobě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).