Hlavní navigace

Mexx Reality prodává nepotřebný majetek Ministerstva vnitra

Společnost Mexx Reality splnila veškeré požadované obsahové i věcné náležitosti zadání veřejné zakázky, která byla vyhlášena Ministerstvem vnitra ČR, a tím se stala výhradním prodejcem jím vymezeného nepotřebného nemovitého majetku. Všichni zájemci o prodávaný majetek mohou již nyní kontaktovat Mexx Reality, a zařadit se tak do sestavované databáze uchazečů.

Sdílet

Nedávno provedený majetkový audit všech nemovitostí, se kterými hospodaří MV, ukázal, že v majetku ministerstva je v současné době větší množství trvale nepotřebných nebo nevyužívaných budov. Příjmy z odprodeje majetku by se měly dle očekávání Ministerstva vnitra pohybovat v hodnotách okolo 300 milionů korun.

Podle ministerstva vnitra audit jednoznačně ukázal, že držení některých nemovitostí je naprosto neefektivní, a odprodej nevyužitých nemovitostí považuje ministerstvo za transparentní řešení, které bude pro hospodaření ministerstva dlouhodobým přínosem.

Zadání MV požadovalo, aby zájemce o koupi nemovitostí vyhledával nezávislý subjekt, který disponuje odbornými znalostmi trhu s nemovitostmi. „Jsem velmi rád, že se naše společnost stala smluvním partnerem MV,“ říká Marek Makový z Mexx Reality. „Mexx Reality působí úspěšně již několik let na realitním trhu a věříme, že tato skutečnost pomůže zefektivnit celý proces prodeje,“ dodává Makový.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).