Hlavní navigace

Mentálně postižení si zkusí práci v bance

Československá obchodní banka, a. s. spolupracuje s organizací Máme otevřeno na pracovně-tréninkovém programu pro mentálně postižené. Ti díky stážím na otevřeném pracovním trhu mohou získat další zkušenosti. Během listopadu si tak Lucie a Honza budou moci vyzkoušet práci v centrále ČSOB v Praze na Radlické. V rámci třídenní stáže se seznámí s chodem útvaru Poštovní a spisové služby.

Sdílet

Manažerka CSR Pavlína Folovská vyjadřuje potěšení nad vzájemnou spoluprací: Jsme velice rádi, že můžeme náš přístup v rámci společenské odpovědnosti ČSOB obohatit o tuto velmi přínosnou aktivitu. Věříme, že tato stáž Lucii a Honzovi nejen dá větší šanci získat zaměstnání na otevřeném pracovním trhu, ale bude také zajímavou zkušeností i pro náš pracovní tým. Koordinátorka Pracovně-trénikového programu Jana Hrazdilová tato slova potvrzuje: Je to skvělá možnost nejen pro klienty, ale přináší i obohacení lidem a firmám, ve kterých stáž probíhá.

ČSOB nezůstává jen u této podpory a na druhý prosincový týden ve dnech 7.-10. 12. připravuje ve svých prostorách Vánoční trhy. Různým občanským sdružením nabízí možnost prodávat zde své výrobky. Kromě prezentace svých aktivit mohou neziskové organizace získat finanční prostředky pro svá poslání.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).