Hlavní navigace

mBank získala na Zlaté koruně šest cen: Zlato, stříbro i bronz

[Tisková zpráva] Finanční produkty mBank se opět umístily na nejvyšších místech v prestižní soutěži o nejlepší finanční produkty roku Zlatá koruna 2010.

Sdílet

Odborná porota posuzovala 206 zúčastněných finančních produktů v 16 kategoriích. Banka se skvěle umístila i v anketě Cena veřejnosti a Cena podnikatelů, ve které hlasovalo přes 143 tisíc lidí.

Finanční akademie udělila druhé místo v kategorii Účty osobnímu účtu mKONTO, v kategorii Elektronické bankovnictví získalo internetové bankovnictví mBank třetí cenu a v kategorii Podnikatelské účty se na druhém místě umístilo mBUSINESS KONTO.

V anketě Cena podnikatelů získalo prvního místo mBusiness Konto, mBank získala i druhé místo za mBUSINESS eMAX. V rámci ankety Cena veřejnosti obsadila mBank stříbrnou pozici se svým mKONTEM.

„Tato ocenění jsou pro nás výzvou. Chceme našim klientům nabízet vysokou kvalitu produktů a nadále ji rozvíjet. Výsledky hlasování veřejnosti a podnikatelů jsou pro nás radost i odpovědnost,“ uvedl Jan Horák, marketingový ředitel mBank.

Ocenění produktů mBank převzal ve čtvrtek v TOP HOTELu Praha obchodní ředitel mBank Robert Chrištof. mBank se v této anketě umístila již po třetí v řadě a vždy zaujala přední místa v Ceně podnikatelů i v anketě Cena veřejnosti.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).