Hlavní navigace

mBank slaví čtvrté narozeniny

[Tisková zpráva] Přesně před čtyřmi lety si v internetové bance mBank začali otevírat účty první klienti. V noci z 24. na 25. listopadu 2007 zahájila mBank v České republice svou činnost a během čtyř let se stala důležitým hráčem na trhu retailového internetového bankovnictví.

Sdílet

Lze bez nadsázky říci, že vstup mBank na český trh způsobil revoluci v bankovnictví. Do té doby zde neexistovala banka, která by nabízela kvalitní bankovní služby bezplatně a i díky tomu počty klientů mBank raketově rostly. Již během prvního měsíce si účet u mBank otevřelo více než 17 000 zákazníků. Během čtyřletého působení na českém trhu dokázala mBank svou nabídkou nízkonákladových internetových služeb oslovit přes 380 000 zákazníků, pro které vede více než 730 000 účtů. Tak rychle neexpandovala v uplynulé dekádě žádná jiná banka. 

„mBank se rychle stala synonymem bankovnictví na internetu. Po čtyřech letech ani zdaleka nevyčerpala potenciál pro rozšiřování okruhu svých zákazníků. Přeji proto mBank k jejím narozeninám, aby jí počet spokojených klientů dále rychle rostl.,“ komentuje výročí banky generální ředitel Roman Truhlář. Dosahovat spokojenosti u zákazníků ale znamená investovat do dobrých služeb. „Otevřením účtu celý proces péče o zákazníka teprve začíná. Záleží nám však především na budování dlouhodobého vztahu důvěry. Proto chceme být každému zákazníkovi nablízku, kdykoliv potřebuje řešit své finanční potřeby,“ dodává Roman Truhlář.

mBank je od svého vstupu na český trh opakovaně oceňována v anketách veřejnosti, podnikatelů i odborné veřejnosti. Letos získala mBank druhé místo v anketě Zlatý měšec, celkem čtyři ocenění v hlasování veřejnosti, podnikatelů i odborníků Zlatá koruna a prestižní odborný časopis Global Finance ocenil mBank jako nejlepší internetovou banku v Čechách, na Slovensku a v Polsku.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).