Hlavní navigace

mBank přivítala svého 100 000. klienta

Dnes (25. 6. 2008) přivítala mBank svého 100 000. klienta. mBank působí na českém trhu teprve 7 měsíc. „Přivítat 100 000. klienta v tak krátké době považuji za úspěch, který potvrzuje správnost moderního nízkonákladového modelu bankovnictví. Naše strategie, kdy přenášíme úsporu nákladů ve prospěch klienta, se ukazuje jako správná i pro český bankovní trh.

Sdílet

Mimořádně nás těší nejen množství klientů, ale zejména jejich vysoká aktivita u mBank a objem prostředků, které mBank svěřují. Pro významnou část těchto klientů se stáváme bankou první volby. Stejně tak se zájmem sledujeme vysoce dynamický růst objemu poskytnutých hypoték a skutečnost, že se stáváme specialistou na refinancování v této oblasti,“ říká Jiří Báča, generální ředitel mBank ČR. mBank v následujících týdnech postupně na český trh uvede například SIPO, podnikatelské účty, investiční fondy, kontokorentní úvěry nebo kreditní karty. V těchto dnech mBank naplno uvádí na trh „instantní“ mPůjčku.

100 000. klient získá odměnu v podobě „Audi sportscar experience“, tedy jízdy luxusním autem po závodním okruhu Eurospeedway Lausitz. Tento nevšední zážitek patřil k 1. místu k ceně veřejnosti v prestižní anketě Zlatá Koruna. Jelikož mBank za toto ocenění vděčí právě svým klientům, rozhodli jsme se věnovat tuto cenu právě 100 000. klientovi. Toho budeme kontaktovat, a pokud bude souhlasit, zveřejníme jeho jména na webových stránkách www.mbank.cz. mBank zároveň vyhlásila tipovací soutěž o letenku do Londýna pro toho, kdo nejpřesněji uhodl datum a hodinu, kdy mBank 100 000. klienta přivítala. Navíc každý, kdo alespoň správně uhodl den, bude odměněn dárkem od mBank.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).