Hlavní navigace

mBank opět oslaví Den bez bankovních poplatků. Tentokrát to bude velký poprask!

[Tisková zpráva] Praha 27.2.2012 Stejně jako předchozí roky i letos oslaví mBank Den bez bankovních poplatků. A tento rok to bude opravdu velký poprask.

Sdílet

29.2. 2012 se sejdou odpůrci bankovních poplatků na pražském náměstí Republiky. Od 15,30 zde bude umístěn obří červený připínaček jako meeting point. U tohoto meeting pointu bude postaven malý stánek s hosteskami, moderátorem a velkým množstvím balonků nafouknutých heliem. Každý příchozí dostane balónek s nápisem konkrétního bankovního poplatku a k němu červený připínáček.

Přesně v 16,00 začne moderátor odpočítávat a na jeho pokyn všichni společně své balónky představující bankovní poplatky propíchnou připínačky.

Každý účastník poprasku dostane na památku termohrnek mBank.

Banka zve na tuto událost prostřednictvím sociálních sítí a blogu na svém webu.

Den bez bankovních poplatků vyhlásil v roce 2008 server Bankovnipoplat­ky.com. Připadá vždy na poslední únorový den. Právě poslední den nejkratšího měsíce v roce si zvolili sami bankovní klienti jako symbol, že bankovní poplatky peníze klietů nejvíce krátí.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).