Hlavní navigace

mBank má nového marketingového ředitele

[Tisková zpráva] Na pozici marketingového ředitele mBank nastoupil 16.2.2012 Petr Vondráček. Petr Vondráček bude v mBank zodpovědný za řízení marketingu jak v České republice, tak i na Slovensku.

Sdílet

Petr Vondráček přichází z ČSOB resp. Poštovní spořitelny, kde na různých pozicích pracoval téměř deset let. Od roku 2009 byl výkonným manažerem marketingové komunikace Poštovní spořitelny a byl mimo jiné zodpovědný za uvedení značky ERA na český trh.

V mBank bude Petr Vondráček zodpovědný za řízení marketingu nejen v České republice, ale i na Slovensku. Jeho cílem bude především podpořit marketingovou komunikací značku mBank a inovovat a rozšířit dosavadní marketingové a komunikační kanály.

„mBank není společností, která chce utrácet obrovské sumy za masivní reklamní kampaně. Proto bude tato práce pro mě velkou výzvou a příležitostí a věřím, že mé profesionální zkušenosti a znalosti přispějí k dalšímu dynamickému rozvoji této mladé bankovní značky,“ komentuje svůj příchod do mBank nový šéf marketingu.

Petr Vondráček je ženatý, má dvě děti a mezi jeho koníčky patří především rocková hudba, filatelie a sport.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).