Hlavní navigace

ČSOB Maximal Invest – Premium 2 umí ochránit peníze i klienta

I na únor připravila ČSOB nový zajištěný fond kombinovaný s životním pojištěním. ČSOB Maximal Invest – Premium 2 navazuje svoji strukturou na velice úspěšný listopadový fond. Klientům přináší nejen zajištěný fixní roční výnos ve výši 3,01 % (při splatnosti tedy celkem 16,3 %), ale i pojištění pro každého od 18 do 91 let bez jakéhokoliv zdravotního dotazníku. ČSOB očekává o fond masivní zájem – poslední Maximal Invest s fixním výnosem byl upsán během 8 dní.

Sdílet

Navazujeme na naši úspěšnou listopadovou nabídku. I nyní se jedná o exkluzivní nabídku. Maximální objem fondu je stanoven na 400 milionů korun, a proto předpokládáme, že objednávky budou vyčerpány ještě před koncem upisovacího období, tedy před 27. únorem. Věřím, že ani tentokrát nebudou investoři dlouho váhat a využijí této jedinečné nabídky spojující jistý výnos a pojistnou ochranu, uvedl Jan Barta, generální ředitel ČSOB Investiční společnosti.

Maximal Invest – ČSOB Premium 2 je zajištěným fondem navázaným na životní pojištění, který klientům přinese fixní roční výnos 3,01 %. Fond je splatný po 5 letech a jednom měsíci, tedy k 10. dubnu 2014. V době splatnosti má klient zajištěno nejen vyplacení vložené investice, ale i celkového fixního výnosu ve výši 16,3 %, a to nezávisle na vývoji úrokových sazeb. Klienti starší 54 let si mohou navíc uplatnit i daňové odpočty až do výše 10 800 Kč ročně a ještě více tak zhodnotit svoji investici.

Maximal Invest – ČSOB Premium 2 však unikátní investici spojuje i s pojištěním. Chrání tak nejen peníze daného klienta, ale umožňuje se připravit na nepředvídatelné životní události. Pro klienty u kterých nevzniká nárok na starobní důchod je připraveno bezplatné pojištění úrazové invalidity. Pojistné krytí může dosáhnout až výše 500 000 Kč. Každý klient má dále možnost sjednat si další připojištění s cenou od 6 Kč za měsíc. Klienti se tak mohou, kromě zhodnocení svých peněz, s Maximal Investem – ČSOB Premium 2 pojistit pro případ trvalého tělesného poškození následkem úrazu až do výše 1 000 000 Kč za 0,47 Kč denně. Připojištění pro případ smrti následkem úrazu opět na 1 000 000 Kč je vyjde na 0,19 Kč za den. V případě dopravní nehody se pojistná částka zdvojnásobuje.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).