Hlavní navigace

ČSOB má opět Maximal Invest kombinující ochranu peněz i samotného klienta

Na měsíc březen připravila ČSOB nový Maximal Invest – ČSOB Premium 3, který kombinuje bankovní depozita s životním pojištěním. Svoji strukturou navazuje jak na únorový, tak i velice úspěšný listopadový fond. Klientům opět přináší jistotu zajištěného ročního výnosu, tentokráte se jedná o fixní výnos ve výši 3,33 % ročně po dobu 6 let, a to při splatnosti pojištění. Maximal Invest – ČSOB Premium 3, kromě zhodnocení peněz přináší i pojistnou ochranu, a to pro každého bez jakéhokoliv zdravotního dotazníku.

Sdílet

V dnešní době hledají klienti především jistotu zhodnocení svých peněz. Maximal Invest – ČSOB Premium 3 přináší fixní roční zhodnocení 3,33 % bez ohledu na vývoj na trhu. Po šesti letech – v době splatnosti – tak klienti zhodnotí svou vloženou investici o 21,7 %, uvedl Pavel Kratochvíl, výkonný manažer segmentu Spoření a investice ČSOB. Produkt navazuje již na dva úspěšné předcházející fondy. Oproti předcházejícím Maximal Investům jsme upravili jeho strukturu tak, aby co nejvíce odpovídala požadavkům současné situace na trhu i potřebám klientů. Z dosavadních zkušeností také očekáváme, že objednávky budou vyčerpány ještě před uzávěrkou upisovacího období, která bude 31. března. Věřím, že klienti si tuto jedinečnou nabídku spojující jistý výnos a pojistnou ochranu nenechají ujít ani tentokrát, dodal Pavel Kratochvíl.

Maximal Invest – ČSOB Premium 3 je jednorázově placeným životním pojištěním navázaným na termínovaná depozita ČSOB se zajímavým zhodnocením, které klientům přinese fixní roční výnos 3,33 %. Pojištění je splatné po 6 letech, tedy k 7. dubnu 2015. V době splatnosti má klient zajištěno nejen vyplacení vložené částky, ale i celkového fixního výnosu ve výši 21,7 %, a to nezávisle na vývoji úrokových sazeb na trhu. Kromě ochrany peněz klienta umí Maximal Invest – ČSOB Premium 3 ochránit i samotného klienta. Klient zdarma obdrží například pojištění úrazové invalidity až do výše 500 000 Kč. Dále je možné se připojistit proti dalším rizikům již od 6 Kč za měsíc. Klienti starší 54 let mají díky unikátnímu spojení spoření a životního pojištění možnost daňových odpočtů až ve výši 84 000 Kč za dobu trvání investice, tedy až 12 600 korun.

Obzvláště starší klienti také jistě ocení možnost určit tzv. obmyšlenou osobu – tedy někoho, komu by měla být naspořená hodnota i výnos z ní případně vyplacena. Hlavní výhodou pak je, že toto vypořádání majetku nespadá do dědického řízení. Pro některé klienty tak může tento produkt řešit mezigenerační předání kapitálu, dodal Pavel Kratochvíl.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).