Hlavní navigace

MasterCard vyzývá fotbalové fanoušky: Najděte míč a vyhrajte lístky na fotbalový šampionát UEFA EURO 2008™!

Společnost MasterCard, oficiální sponzor fotbalového šampionátu UEFA EURO 2008™, připravila soutěž pro všechny fotbalové fanoušky. V období od 10. 3. – 30. 4. 2008 zveřejní společnost v českých médiích momentku zobrazující scénu z fotbalového zápasu Česko – Německo z roku 2004, ve kterém se v zápalu hry srazili tři fotbalisté. Na fotografii ale chybí důležitý fotbalový prvek – míč. Úkolem pro všechny soutěžící je, aby ve zmíněném období tipovali, ve které části obrázku se míč nachází. Hlavní výherce získá dva lístky na všechna utkání českého týmu na šampionátu UEFA EURO 2008. Podmínkou pro tipování je platit své nákupy kartou MasterCard – každá platba umožňuje poslat jeden tip.

Sdílet

Každý, kdo správně určí souřadnice míče, obdrží 1. května rozstřelovací SMS se soutěžní otázkou. Ten, kdo první správně odpoví, vyhrává dva lístky na všechna utkání českého fotbalového týmu na fotbalovém šampionátu UEFA EURO 2008. Dalších 20 výherců bude odměněno stolním fotbalem. Do soutěže je možné zapojit se odesláním SMS na číslo 900 30 03 ve tvaru MASTERCARDmeze­raTIPmezeraJMÉ­NOaPŘÍJMENÍ. Tipovat lze také na www.mastercard-soutez.cz, kde jsou zveřejněny další detaily turnaje včetně herního plánu soutěže.

„Fotbalový šampionát EURO 2008 je dlouho očekávanou událostí, na kterou se těší fanoušci na celém světě. Jsem rád, že MasterCard je již déle než 15 let součástí této významné události a stojí tak v samém srdci fotbalu,“ uvedl Ján Čarný, generální ředitel MasterCard Europe pro Českou republiku, Slovensko a Ukrajinu. „Věřím, že účast na všech utkáních českého týmu je lákavá výhra a vítězovi přeji co nejkrásnější sportovní zážitky.“

Společnost MasterCard je dlouhodobým partnerem fotbalových zápasů. Již více než 15 let spolupracuje s významnou fotbalovou organizací, s asociací UEFA. Propojení MasterCard a fotbalu je součástí dlouhodobé strategie, která přináší neocenitelné zážitky držitelům platebních karet MasterCard, MasterCard Electronic a Maestro.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).