Hlavní navigace

MasterCard Europe podporuje ocenění Hewlett Packard Business Vision Award 2004

MasterCard Europe přináší „velké myšlenky“ pro malé podniky

Sdílet

Praha, 17. února 2004 – Společnost MasterCard Europe oznámila své rozhodnutí podpořit sponzorským darem ocenění European Hewlett Packard Business Vision Award 2004. Od 12. února mohou v rámci HP Business Vision Award 2004 inovativní malé podniky ve vybraných zemích Evropské unie vyhrát celou škálu produktů a služeb určených pro podnikatele a rovněž uveřejnění profilu společnosti v prestižním magazínu BusinessWeek. Podniky jsou hodnoceny expertní porotou, v níž zasedají zástupci společností Hewlett Packard a MasterCard Europe a časopisu BusinessWeek.

Malé podniky ztělesňují hospodářskou sílu Evropy, prohlásila Tuuli Perkio, viceprezidentka divize Corporate Payment Solutions společnosti MasterCard Europe. Většinou zaměstnávají tyto společnosti méně než deset pracovníků a přitom vytvářejí 40 % HDP. Je jim přičítáno 80 % hospodářského růstu v EU a zaměstnávají 100 milionů zaměstnanců v regionu. Je nám proto velkým potěšením, že můžeme stát za oceněním, které těm nejpodnikavějším dá možnost ukázat nejen svou vlastní značku, ale také těžit prospěch z uznání, které tato cena přináší.

Ocenění HP Business Vision Award 2004 s mottem „Velké myšlenky pro malé podniky“ umožní podnikům, které splní dané podmínky, aby předložily porotě případovou studii prokazující významné úspěchy v oblasti inovace, využití technologií, marketingu, propagace a celkové obchodní úspěšnosti. Vítězové z jednotlivých zemí se pak utkají v soutěži o titul HP European Business Vision of the Year 2004.

Konečný vítěz evropské soutěže získá kromě řady IT produktů a služeb pro malé podniky od společností HP a MasterCard také možnost zveřejnit profil společnosti v prestižním magazínu BusinessWeek a navázat kontakty s nejvlivnějšími obchodníky Evropy na European Leadership Foru, které se koná v prosinci letošního roku.

Inovace je klíčovým předpokladem veškerých obchodních úspěchů. HP je podnik, který je hrdý na své inovační a podnikatelské kořeny, uvedl Pau Virgili, marketingový ředitel divize Imaging and Printing pro Evropu, Střední východ a Afriku. Zřízení ceny HP Business Vision Award 2004 je výrazem této skutečnosti a také uznáním obrovského přínosu malých podniků pro širší hospodářskou základnu. HP usiluje o to, aby se podnikatelé mohli soustředit na klíčové činnosti svého podniku a ne na technologii, která jej podporuje. Proto nabízí malým podnikům nástroje, které jim umožní být flexibilnější, silnější a produktivnější, a to jak dnes, tak i během svého rozvoje.

MasterCard podporuje malé podniky

Kvalitní produkty šité na míru malým podnikům a jejich podpora patří k prioritám společnosti MasterCard Europe, řekl Ján Čarný, generální ředitel společnosti MasterCard Europe pro Českou republiku a Slovensko. Právě proto byl vyvinut jedinečný program Working in Europe, který kromě kvalitních platebních řešení přináší malým podnikům také přístup k nejrůznějším praktickým nástrojům a aplikacím, jež pomohou podnikatelům při rozvoji a zvyšování hodnoty jejich společnosti.

Hlavní část programu Working in Europe tvoří několik platebních programů, které zahrnují karty s různými parametry nastavenými tak, aby co nejlépe odpovídaly potřebám a požadavkům malých podniků. V rámci těchto programů mohou podniky získat klasickou debetní kartu, kreditní kartu nebo charge kartu a získat tak mimo platebního nástroje také možnost efektivního financování podnikatelské činnosti.

Významné jsou také další služby s přidanou hodnotou, jako například zdarma dostupné antivirové programy či poradenské služby v oblasti daňové problematiky v zemích EU. Mezi žádané produkty patří dále také praktická brožura „Průvodce pro získávání zdrojů z fondů Evropské unie“ a nejrůznější partnerské programy, které umožňují podnikatelům efektivně snižovat náklady prostřednictvím řady slev a speciálních nabídek.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).