Hlavní navigace

Martin Urban je hlavním makléřem brokerjet České spořitelny

[Tisková zpráva] Martin Urban povede tým zkušených makléřů, kteří jsou zákazníkům k dispozici pro nadstandardní a dlouhodobou péči při obchodování s investičními produkty na světových burzách prostřednictvím on-line internetové aplikace brokerjet.

Sdílet

-    Hlavním makléřem brokerjet České spořitelny je od 1. července 2011 Martin Urban

-    Martin Urban povede tým makléřů, který rozšiřuje služby brokerjet pro retailové klienty o možnosti poradenství a konzultací v oblasti investování

Brokerjet České spořitelny, přední on-line broker na českém trhu, rozšiřuje od července svůj tým o Martina Urbana, který se stává hlavním makléřem společnosti. Martin Urban dosud zastával pozici specialisty pro obchodování na akciovém trhu v divizi Finanční trhy České spořitelny.

„Martina Urbana doprovází řada vynikajících referencí z předchozího působení v České spořitelně, kde strávil více než osm let,“ řekl Libor Janoušek, místopředseda představenstva a obchodní ředitel společnosti brokerjet Česká spořitelna. „Hlavní náplní Martina Urbana bude zajišťovat makléřský servis pro nejbonitnější klienty brokerjet v oblasti investování. Věřím, že makléřský tým pod jeho vedením nabídne klientům špičkový servis a díky tomu výrazně přispěje ke zvýšení zájmu o on-line investování,“ dodal Libor Janoušek.

Martin Urban povede tým zkušených makléřů, kteří jsou zákazníkům k dispozici pro nadstandardní a dlouhodobou péči při obchodování s investičními produkty na světových burzách prostřednictvím on-line internetové aplikace brokerjet. Služba je určena investorům, kteří chtějí aktivně investovat prostřednictvím této aplikace, rozhodovat o svých investicích sami a zároveň chtějí své investiční záměry konzultovat s profesionály – makléři a být aktuálně informováni o vývoji na akciových trzích.

Martin Urban je absolventem Vysoké školy finanční a správní v Praze, obor Bankovnictví a finance. Má více než 17leté zkušenosti v oblasti finančních trhů a investování. Svou kariéru začal jako analytik v Interbank. Poté zaujal pozici vedoucího oddělení obchodování s akciemi ve společnosti IPB a také jako člen týmu Corporate Sales v Dresdner bank. V roce 2003 nastoupil Martin Urban do České spořitelny jako Proprietary Trader s odpovědností za vlastní aktiva banky. Od roku 2007 do května 2011 působil v divizi Finanční trhy České spořitelny.

Martin Urban hovoří plynně anglicky, je ženatý a má dvě děti. Aktivně se věnuje jízdě na koni, golfu, hokeji a také velmi rád lyžuje.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).