Hlavní navigace

Martin Hlušek nastupuje do čela společnosti brokerjet ČS

Novým generálním ředitelem brokerjet České spořitelny se od 1. června 2006 stal Martin Hlušek, který se také v polovině června stane členem představenstva a následně bude jmenován předsedou představenstva společnosti. Změna ještě podléhá schválení České národní banky. Martin Hlušek bude zodpovědný za strategický rozvoj společnosti. Dalšími členy vrcholového managementu zůstávají na pozici obchodního ředitele Jiří Vyskočil a marketingového ředitele Libor Janoušek.

Sdílet

"Rád bych z brokerjet udělal platformu, která bude v Česku nejlepší jak pro občasné obchodování, tak pro technicky náročné obchodníky, kde bych zúročil zkušenosti s on-line brokery v Londýně a nabídl našim klientům podporu, služby a produkty, které na českém trhu chybí,“ říká ke své nové pozici Martin Hlušek.

Od června 2005 působil Martin Hlušek ve společnosti Millenium Partners v Londýně na pozici Investiční manažer. V letech 2001 až 2005 pracoval jako stratég pro střední Evropu (2003 až 2005) a obchodník na vlastní účet (2001 až 2003) ve Standard Bank London. Zkušenosti v České spořitelně načerpal v letech 1999 až 2001 na pozici ředitele odboru analýzy a finančních trhů. Své první pracovní zkušenosti získal v IPB (1999) a společnosti Expandia Finance (1997 až 1999).

Martin Hlušek vystudoval České vysoké učení technické v Praze a v roce 1997 také studoval Fakultu sociálních věd na Karlově univerzitě. V roce 1996 absolvoval roční studijní stáž na University of Toronto. Je ženatý. Ve chvílích volna se kromě rodiny věnuje golfu, běhu a klasické hudbě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).