Hlavní navigace

Marshaly přichází do České republiky

Praha, 5. prosince 2006. Mezinárodní poradenská společnost Marshaly Insurance Financial Associated dnes oznámila svůj vstup na český trh. Jako součást renomované skupiny Zepter International Group nabídne Marshaly v České republice především služby spojené s rodinným finančním poradenstvím.

Sdílet

Společnost Marshaly Insurance Financial Associated je postavená na silné mezinárodní bázi. Stojí za ní odborníci s více než dvacetiletou mezinárodní zkušeností v oblasti finančního poradenství. Konzultanti Marshaly nabízejí privátní klientele nezávislé a komplexní finanční poradenství s osobním přístupem ke každému klientovi. Zástupci společnosti očekávají, že v České republice bude zájem především o investiční a úvěrové produkty.

Akciová společnost se sídlem ve Švýcarsku, centrálou v Rakousku a controllingem v Německu disponuje silným zázemím pro expanzi na další evropské trhy. Jako součást skupiny Zepter International Group má Marshaly ve svém mateřském koncernu zavedeného a úspěšně operujícího partnera, který je již léta činný ve více než 40 zemích na 5 kontinentech a patří celosvětově k nejúspěšnějším společnostem zaměřeným na přímý prodej zboží.

„Chceme využít potenciál a prodejní úspěch Zepter International Group a poskytnout jejím klientům finanční produkty a nezávislé finanční poradenství. Proto vznikla Marshaly,“ prohlásil zakladatel společnosti Philip Zepter. „Aby bylo možné najít co možná nejvýhodnější řešení finančních potřeb klienta, je zapotřebí široký přehled v oboru a fundované odborné znalosti orientované na detailní znalost trhu, jeho vývoj a budoucnost.“

Generálním ředitelem české pobočky Marshaly v Praze byl jmenován Mgr. Roman Stieger. „Prostřednictvím individuální analýzy chceme klientovi pomoci ujasnit si to, co skutečně potřebuje, navrhnout mu co nejvyšší úsporu jeho financí a zároveň vytvořit potenciál pro možné investování,“ vysvětluje strategii společnosti Marshaly v České republice.

„Největší význam v celé naší práci, tzn. v procesu osobní finanční analýzy, následném poradenství a ve finančním plánování, má nezávislost, serióznost a diskrétnost. Zvláště nezávislost považujeme za klíčový závazek vůči důvěře našich klientů a je to též jeden z nejvyšších principů morálního kodexu společnosti Marshaly.“

Společnost Marshaly již získala všechny potřebné certifikáty a licence a očekává, že českým klientům bude moci nabídnout plné portfolio služeb již na počátku příštího roku.

„Naše filozofie je prostá: Půjde-li klient k jedné finanční instituci, dostane jen to, co chce. Když však přijde do Marshaly, dostane to, co skutečně potřebuje,“ shrnuje Mgr. Roman Stieger.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).