Hlavní navigace

Markus Dvorak členem vrcholového vedení rakouské společnosti Immoconsult

Markus Dvorak, nový šéf leasingu nemovitostí pro střední a východní Evropu, přišel do společnosti Immoconsult Leasinggesellschaft m.b.H. z firmy Immorent CZ, největší leasingové společnosti na nemovitosti na českém trhu.

Nový člen manažerského týmu Immoconsultu má za sebou vysokoškolská studia řízení obchodu a postgraduální studia na Kalifornské univerzitě v USA. Profesní dráhu zahájil ve společnosti Immorent AG na pozici account managera, kde měl na starosti obchody s nejvýznamnějšími nadnárodními i tuzemskými zákazníky. V roce 2005 byl jmenován ředitelem prodeje v Immorent CZ, s.r.o., největší leasingové společnosti na nemovitosti v České republice.

V společnosti Immoconsult bude Marcus Dvorak jako obchodní expert odpovědný za klíčové mezinárodní účty a jeho úkolem bude řídit vstup firmy na nové trhy. Díky svým dosavadním zkušenostem bude Dvorak rovněž přispívat k know-how pro podporu zákazníků společnosti Investkredit ze skupiny Volksbank.

Markus Dvorak je Rakušan českého původu. Jeho prarodiče pocházeli ze Znojma a do Rakouska emigrovali po 2. světové válce. Pan Dvorak si k České republice uchoval velmi vřelý vztah a našel si tu i přítelkyni, s níž se zanedlouho ožení. “Mám velmi rád Prahu. Je to velice živé město, na kterém je zřetelný dynamický vývoj, kterým prochází celá Česká republika,” říká Dvorak.

O tuzemském trhu nemovitostí soudí, že patří k těm nejvíce rozvinutým z celé střední Evropy a má podle něj také značný potenciál k dalšímu růstu. “Rozvíjí se rychleji, než kvalifikace lidí, kteří na něm pracují,” dodává Dvorak. Poněkud slabší je ovšem, podle jeho názoru, podpora státu.