Hlavní navigace

Markus Dvorak členem vrcholového vedení rakouské společnosti Immoconsult

Markus Dvorak, nový šéf leasingu nemovitostí pro střední a východní Evropu, přišel do společnosti Immoconsult Leasinggesellschaft m.b.H. z firmy Immorent CZ, největší leasingové společnosti na nemovitosti na českém trhu.

Sdílet

Nový člen manažerského týmu Immoconsultu má za sebou vysokoškolská studia řízení obchodu a postgraduální studia na Kalifornské univerzitě v USA. Profesní dráhu zahájil ve společnosti Immorent AG na pozici account managera, kde měl na starosti obchody s nejvýznamnějšími nadnárodními i tuzemskými zákazníky. V roce 2005 byl jmenován ředitelem prodeje v Immorent CZ, s.r.o., největší leasingové společnosti na nemovitosti v České republice.

V společnosti Immoconsult bude Marcus Dvorak jako obchodní expert odpovědný za klíčové mezinárodní účty a jeho úkolem bude řídit vstup firmy na nové trhy. Díky svým dosavadním zkušenostem bude Dvorak rovněž přispívat k know-how pro podporu zákazníků společnosti Investkredit ze skupiny Volksbank.

Markus Dvorak je Rakušan českého původu. Jeho prarodiče pocházeli ze Znojma a do Rakouska emigrovali po 2. světové válce. Pan Dvorak si k České republice uchoval velmi vřelý vztah a našel si tu i přítelkyni, s níž se zanedlouho ožení. “Mám velmi rád Prahu. Je to velice živé město, na kterém je zřetelný dynamický vývoj, kterým prochází celá Česká republika,” říká Dvorak.

O tuzemském trhu nemovitostí soudí, že patří k těm nejvíce rozvinutým z celé střední Evropy a má podle něj také značný potenciál k dalšímu růstu. “Rozvíjí se rychleji, než kvalifikace lidí, kteří na něm pracují,” dodává Dvorak. Poněkud slabší je ovšem, podle jeho názoru, podpora státu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).