Hlavní navigace

Majitelé iPhonů si mohou v telefonu najít nejbližší pobočku či bankomat České spořitelny

[Tisková zpráva] Majitelé chytrých telefonů, tzv. smartphonů, si mohou do svých telefonů stáhnout aplikaci Erste Group, díky které jednoduše najdou nejbližší pobočku či bankomat České spořitelny, přečtou si investiční doporučení pro akciové trhy, zajímavé prognózy anebo aktuality či novinky z banky.

Sdílet

-    Nová aplikace pro chytré telefony nabízí zajímavé funkce

-    Vyhledávání poboček a bankomatů, investiční doporučení pro akciové trhy, prognózy a novinky

-    Pro majitele iPhonů k dispozici zdarma ke stažení na iTunes App Store

-    V průběhu března 2011 bude aplikace dostupná i pro telefony s operačním systémem Windows Mobile a Google Android

Majitelé chytrých telefonů, tzv. smartphonů, si mohou do svých telefonů stáhnout aplikaci Erste Group, díky které jednoduše najdou nejbližší pobočku či bankomat České spořitelny, přečtou si investiční doporučení pro akciové trhy, zajímavé prognózy anebo aktuality či novinky z banky. Funkce je k dispozici také v české verzi. V současné době je aplikace dostupná zdarma pro telefony iPhone a je ke stažení na iTunes App Store.

V průběhu měsíce března banka plánuje spuštění i pro telefony s jinými operačními systémy jako Windows Mobile a Google Android.

Česká verze aplikace nabízí praktické služby, jako například rychlé vyhledání poboček a bankomatů – aplikace vyhledá nejen nejbližší pobočku, ale zobrazí u ní také adresu, otevírací hodiny, telefonní číslo a e-mailovou adresu. Aplikace dokáže vyhledat i nejbližší pobočku či bankomat v zemích Erste Group, což mohou ocenit klienti třeba na dovolené. K dalším praktickým službám se řadí nabídka aktuálních směnných kurzů. Aplikace je dostupná ve všech jazycích zemí Erste Group.

Majitelům chytrých telefonů jsou k dispozici také investiční doporučení pro akciové trhy, která jsou aktualizována každý pátek, a prognózy vývoje devizových trhů, vývoje desetiletého výnosu a vývoje tříměsíční úrokové sazby. Novinkou je služba News, díky které se zájemci dozví aktuality a novinky z České spořitelny a Erste Group.

Česká spořitelna sleduje aktuální trendy a chce být tam, kde jsou její klienti. Proto je aktivní i na tzv. sociálních sítích, jako je Facebook, Twitter, ale i YouTube. Lidé se mohou na profilech banky dozvědět informace o aktualitách, novinkách anebo připravovaných akcích. Banka nejaktivněji komunikuje na Facebooku, kde se k jejímu profilu přihlásilo více něž 5 800 fanoušků.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).