Hlavní navigace

Lidské zdroje bude v České spořitelně řídit Luboš Tejkl

[Tisková zpráva] Luboš Tejkl bude od 1. prosince 2011 novým ředitelem úseku Lidské zdroje České spořitelny. Na této pozici bude odpovědný za implementaci strategických projektů v oblasti řízení zaměstnanců skupiny České spořitelny. Vystřídá tak Jitku Schmiedovou, která se rozhodla přijmout nové kariérní výzvy mimo Erste Group.

Sdílet

„Spořitelnu a její řízení lidí sleduji již řadu let a nesmírně se na novou práci těším. Řídit lidi v dynamické firmě, která se neustále mění a vyvíjí, je veliká výzva. Spořitelna má velké ambice, pokud jde o její obchodní aktivity v dalších letech a mne těší, že budu moci společně s novým  týmem vytvářet optimální podmínky pro rozvoj, motivaci a zapojení všech zaměstnanců k dosažení těchto cílů,“ uvedl Luboš Tejkl.

Luboš Tejkl má za sebou dlouholeté zkušenosti právě z oblasti řízení a rozvoje zaměstnanců z nadnárodních korporacích jak v Čechách, tak v cizině. Svou kariéru začal ve společnosti GE Capital, kde působil celkem 8 let. Následně působil jako ředitel lidských zdrojů pro střední a východní Evropu v ConocoPhillips a také ve společnosti ČEZ. Před nástupem do České spořitelny řídil lidské zdroje v divizi turbovrtulových motorů společnosti GE Aviation.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).