Hlavní navigace

Lidé.tv vstupuje na český trh internetové zábavy a online videa

Lidé.tv – internetová služba pro všechny, kteří chtějí sledovat a sdílet videa přes webovou interaktivní službu. V dubnu 2007 byla tato video služba zpřístupněna všem uživatelům internetu. Nyní již každý uživatel může sledovat, nahrávat a sdílet osobní videa a jiné videoklipy na www.lide.tv a napříč celým internetem.

Sdílet

V současné době, několik dnů po spuštění obsahuje www.lide.tv více než 2000 videí, každým dnem uživatelé vkládají a sdílejí další videa. Díky rychle se rozšiřujícímu počtu uživatelů vysokorychlostního internetu, nyní není problém videa prohlížet a nahrávat. Zabere to pouze několik málo minut a video uvidí celý svět. Služby Lidé.tv nabízí rychlý upload (nahrání) videa na server, a je tak jednoduchá aby ji zvládl každý uživatel internetu.

Vedle toho, že spojujeme uživatele s rodinou a přáteli, Lidé.tv přináší také zábavu. Nejde jen o vtipná videa, ale lidé mohou dokumentovat různé novinky, události které se staly, zážitky z cestování, natáčet vlastní videa a filmy podle svého zájmu a sdílet je s ostatními

Dívejte se na svá oblíbená videa

Kdokoliv může sledovat videa na Lidé.tv. Je možné vyhledávání podle klíčových slov stejně jako v běžných fulltextových vyhledávačích. Také je možné procházet jednotlivé kategorie podle popularity, hodnocení, posledních přidaných videí a vybraných videí našimi editory obsahu. Uživatelé se taky mohou zaregistrovat a vytvořit osobní výběr videí. K tomu stačí jednoduchá registrace, která umožní přidávat videa k oblíbeným, vytváření playlistů a také spojení s ostatními uživateli nebo blízkými přáteli a rodinou, zde můžete sledovat výběr soukromých videí aniž by je mohli vidět ostatní uživatelé.

Lidé.tv umožňuje také používání klíčových slov pro jednotlivá videa (tagy), takže je možné jednoduché prohlížení videí kliknutím na klíčové slovo (tag).

Nahrajte si vaše nejoblíbenější videoklipy

Prioritou při vzniku Lide.tv bylo poskytnou jednotnou platformu pro sdílení videa všemi uživateli bez ohledu na formát videa. Nyní služba podporuje všechny využívaní formáty videa. Technologie, která je umístěna na serveru konvertuje automaticky všechna videa na stejný formát, který je použitelný na internetu bez nutnosti instalací dodatečného software.

Registrovaní uživatelé mohou jednoduše a rychle nahrát video ze svého osobního počítače, Lidé.tv provede konverzi, která převede video do formátu Flash video, který je bez problémů podporovaný všemi hlavními používanými prohlížeči, jako Internet Explorer, Mozilla Firefox a Opera. Flash je přístupný 97% internetových uživatelů.

Sdílejte vaše zkušenosti

Jakmile je video nahráno na server www.lide.tv, uživatelé mohou nastavit zobrazování dle potřeby – sdílejí je pouze se svými přáteli, nebo dalšími uživateli nebo ponechají zobrazování pro všechny uživatele internetu.

Sdílení videa na Lidé.tv není zdaleka omezeno pouze na www.lide.tv. Služba obsahuje také zdrojový kód, který si může každý uživatel vložit do svých www stránek a zobrazovat na nich video. Uživatel tak může například vložit svá oblíbená videa na web bez nutnosti vytvářet nějaké úpravy, případn instalovat přehrávač, kód lze také bez problémů vložit do jakéhokoliv CMS systému. Uživatelé také mohou objednávat videa jiných uživatelů, takže si vytvoří vlastní síť oblíbených autorů, bez nutnosti vyhledávat jednotlivá jejich videa.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).