Hlavní navigace

Libor Vošický povede v České spořitelně úsek Finanční trhy – obchodování a prodej

[Tisková zpráva] Pozici ředitele úseku Finanční trhy – obchodování a prodej v České spořitelně převezme od 1. června 2011 Libor Vošický.

Sdílet

-    Ředitelem úseku Finanční trhy – obchodování a prodej bude od 1. června 2011 Libor Vošický

-    Libor Vošický dosud vedl v České spořitelně odbor Obchody treasury

Pozici ředitele úseku Finanční trhy – obchodování a prodej v České spořitelně převezme od 1. června 2011 Libor Vošický. Vystřídá Petra Witowského, který bude šéfem úseku Firemní klientela. Libor Vošický řídil dosud velmi úspěšně odbor Obchody treasury v České spořitelně.

„Jmenování Libora Vošického je logickým vyústěním jeho dlouhodobé systematické manažerské práce na budování dominantní pozice České spořitelny a Erste Group Markets v oblasti prodeje finančních produktů pro korporátní klienty v České republice. Věřím, že jeho příchod na tento post přispěje k dalšímu prohlubování obchodních vztahů s našimi klíčovými klienty,“ říká Daniel Heler, člen představenstva České spořitelny, odpovědný za korporátní a investiční bankovnictví a finanční trhy.

„Ve své nové pozici bych rád navázal na velmi úspěšné působení Petra Witowského a dál intenzivně rozvíjel spolupráci se všemi klientskými segmenty v oblasti devizových, úrokových, komoditních a akciových produktů. Jsem přesvědčený, že klíčem k dosažení naší dominantní pozice na trhu finančních a akciových produktů je úzká profesionální spolupráce všech útvarů České spořitelny a Holdingu Erste Group. Věřím, že budu mít příležitost uplatnit své dosavadní zkušenosti a těším se na nové výzvy, které nás společně se všemi kolegy čekají,” okomentoval svoji novou pozici Libor Vošický.

Libor Vošický pracuje v oblasti finančních trhů České spořitelny se zaměřením na prodej produktů Treasury od roku 2006. Před příchodem do České spořitelny působil v Treasury české pobočky Citibank a na různých pozicích české filiálky Commerzbank.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).