Hlavní navigace

Libor Cupal a Martin Barteš posílili tým transakčního poradenství Ernst & Young

Praha, 15. března 2007 – Tým transakčního poradenství společnosti Ernst & Young posílili Libor Cupal a Martin Barteš. Specializací Libora Cupala budou projekty infrastrukturního financování v regionu střední a východní Evropy. Martin Barteš se bude zabývat projekty infrastrukturního financování, zejména ve sféře zdravotnictví a sociálních věcí.

Sdílet

"Význam strukturovaného financování a znalost specifik veřejného sektoru nabývají ve finančním poradenství mimořádné důležitosti. Posílení týmu transakčního poradenství Ernst & Young o zkušené kolegy v daných oblastech odráží naše rozhodnutí být veřejnému i soukromému sektoru finančním poradcem na nejvyšší úrovni,“ uvedl Vladislav Severa, partner oddělení transakčního poradenství společnosti Ernst & Young.

Libor Cupal je uznávaným odborníkem v oblasti využití partnerství veřejného a soukromého sektoru (PPP). Před svým nástupem do Ernst & Young pracoval ve společnosti PPP Centrum – znalostním a metodickém centru České republiky pro PPP při Ministerstvu financí, jako zástupce ředitele a místopředseda představenstva. Dříve se pohyboval v oblasti investičního bankovnictví se zaměřením na strukturované financování a nové emise zejména na zahraničních kapitálových trzích. Cupal vystudoval systémové inženýrství na ČVUT v Praze, je ženatý a má dvě děti.

Martin Barteš dříve působil jako zástupce ředitele odboru mezinárodních věcí a EU Ministerstva zdravotnictví, kde se specializoval na oblast financování z předvstupních fondů EU. Je absolventem evropské integrace na VŠE v Praze, je svobodný.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).