Hlavní navigace

Lety SkyEurope dostupné ve světových prodejních systémech GDS

Praha, Bratislava, 28. listopadu 2006 - SkyEurope Airlines, nejvýznamnější nízkonákladová letecká společnost ve střední a východní Evropě, oznamují ve spolupráci se společností Hahn Air otevření 4 nových distribučních kanálů pro letenky na linky SkyEurope. S okamžitou platností jsou elektronické letenky dostupné v největších světových rezervačních systémech Amadeus, Gallileo, Worldspan a Sabre. Tyto systémy používají především cestovní kanceláře.

Sdílet

Smlouva umožňuje SkyEurope okamžitý vstup do obchodních míst více než 80 000 cestovních kanceláří na celém světě, společnost Hahn Air je členem organizace IATA BSP v 70 zemích, a také součástí sítě ARC (USA). Díky spolupráci s Hahn Airem se budou lety SkyEurope v prodejních systémech zobrazovat pod kódem letu Hahn Air, SkyEurope ale neponese zvláštní náklady spojené s prodejem v GDS a BSP, a další výdaje na platební transakce.

V první fázi bude v systémech GDS dostupných 16 linek SkyEurope. V prodeji jsou v první fázi lety v období od 1. prosince 2006 do 24. března 2007.

  • z Prahy: Amsterdam, Milan/Bergamo, Paris/Orly
  • z Bratislavy/Vídně: Amsterdam, Bukurešť, Milan/Bergamo, Kolín n.R./Bonn a Sofie
  • z Budapešti: Amsterdam, Milan/Bergamo, Paris/Orly
  • z Krakova: Amsterdam, Milan/Bergamo, Paris/Orly, Turin
  • z Varšavy: Paris/Orly

Hahn Air představuje pro SkyEurope ideálního partnera, který nabízí vynikající dopněk přímého prodeje přes internet. Díky GDS je nyní zajištěna distribuce letenek SkyEurope ve všech dostupných prodejních kanálech.

„Jsme hrdí na to, že jsme se stali partnery první skutečně světové společnosti pro prodej našich letenek. Díky partnerství získáváme přístup k nejlepším GDS prodejním kanálům, očekáváme proto významné zvýšení našeho prodeje v cestovních kancelářích, které pracují výhradně s těmito distribučními systémy“, řekl obchodní ředitel SkyEurope Karim Makhlouf.

Po úspěšném startu spolupráce s Hahn Airem a po splnění cílů v první vlně destinací prodejných přes GDS plánují SkyEurope rozšíření nabízených destinací a dostupných letů už v blízké budoucnosti.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).