Hlavní navigace

Letecky za konečnou cenu 994 korun

Do sedmi nejžádanějších destinací zavádí letecká společnost CLICK4SKY.com novou výhodnější cenu.

Sdílet

Letecká společnost CLICK4SKY.com zavádí do nejžádanějších destinací novou výhodnější cenu letenek. Do Amsterodamu, Říma, Milána, Londýna, Dublinu, Bratislavy a Bruselu se tak cestující ode dneška dostanou za garantovanou cenu 994 korun za jednosměrnou letenku. Cena je již konečná a zahrnuje v sobě všechny poplatky a taxy.

Služeb letecké společnosti CLICK4SKY.com využilo v rámci pilotního provozu již několik desítek tisíc zákazníků hned v prvních měsících od spuštění. „Dosažené prodeje výrazně předčily naše očekávání, proto jsme přistoupili k dalšímu zlepšení nabídky pro zákazníky,“ řekl předseda představenstva CLICK4SKY.com Jan Kaše.

Na základě dosavadních preferencí zákazníků a jejich přání do budoucna připravila letecká společnost CLICK4SKY.com absolutní novinku. Celkem do sedmi destinací nyní CLICK4SKY.com nabízí jednosměrnou letenku za garantovanou cenu 994 korun. Cena je konečná, to znamená včetně všech poplatků a tax.

Společnost zavedla nové výhodnější ceny letenek do sedmi nejžádanějších destinací – Amsterdamu, Říma, Milána, Londýna, Dublinu, Bratislavy a Bruselu. „Abychom mohli zvýšený zájem zákazníků o nabídku letecké společnosti CLICK4SKY.com plně uspokojit, zvýšili jsme o 200 procent nabízenou kapacitu,“ vysvětlil Jan Kaše. „To znamená, že do nejžádanějších destinací se zákazník může dostat častěji a více spoji než doposud,“ dodal.

Letecká společnost CLICK4SKY.com byla první, kdo na českém trhu přišel s nabídkou konečné ceny. I v této nové nabídce jsou tedy opět ceny konečné a garantované, zahrnují již veškeré poplatky a taxy, včetně plnohodnotného občerstvení na palubě, nebo například přepravy zavazadel.

CLICK4SKY.com nabízí výhodné ceny letenek do 36 destinací ve 22 převážně evropských zemích. Ceny vždy zahrnují veškeré poplatky a taxy. Letenky je možné koupit na internetu www.click4sky.com nebo u velkých prodejců letenek, jako je například www.letuska.cz nebo www.kralovna.cz. V prodeji jsou jen zpáteční letenky.

Společnost prodává volnou kapacitu na vybraných letech Českých aerolinií. Díky tomu přepravuje klienty v žádaných časech, bez zbytečných přestupů a na hlavní letiště. Oproti nízkonákladovým konkurentům dostanou klienti CLICK4SKY.com standardní servis včetně občerstvení na palubě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).