Hlavní navigace

Lékaři či právníci mohou získat hypotéku bez potvrzení o příjmech

GE Money Bank nabízí žadatelům ze specifických profesních oborů hypotéku až do 50 % ceny nemovitosti bez potvrzení o příjmu. Namísto něj tak např. advokátům či lékařům stačí předložit čestné prohlášení o příjmu. Hypotéku přitom získají až do 2 milionů Kč za zcela standardních podmínek, včetně úrokové sazby.

Sdílet

Nabídka je určená především zájemcům, kteří působí jako osoby samostatně výdělečně činné (OSVČ), a kteří nemohou či nechtějí předkládat potvrzení o příjmech. Těm tato nabídka velmi významně usnadňuje získání hypotečního úvěru, řekl Michal Strcula, produktový manažer hypoték GE Money Bank.

Žadatelé z předem vymezených skupin mohou získat na základě čestného prohlášení o příjmech a doložení alespoň pětileté pracovní historie hypotéku až do výše 50 % ceny nemovitosti (resp. do 2 milionů Kč). Klienti si mohou vybrat z nabídky typů hypoték GE Money Bank (Standard, Optimum, Premium) se zcela standardními sazbami, které jsou navíc garantovány pro dané typy hypoték, výše úvěru a dobu fixace sazby.

Potvrzení o příjmech mohou čestným prohlášením nahradit tito žadatelé:

  • Advokáti, notáři, státní zástupci a soudci
  • Daňoví poradci a auditoři
  • Lékaři (včetně zubařů), veterináři a farmaceuti
  • Tlumočníci a překladatelé

Při formování této nabídky jsme vycházeli především z velmi dobré historické zkušenosti s těmito klienty, u nichž je jen minimální riziko nestabilních příjmů. Aby mohli svou profesi vykonávat, musí nejprve splnit celou řadu náročných požadavků na vzdělání a odborné kvality, lékaři či advokáti mají také povinné členství v profesní komoře. Jsou to lidé, kteří jsou přímo vázáni ke své praxi a nehrozí tak u nich náhlé změny, dodal Michal Strcula.

Parametry hypotéky s 50% financováním bez potvrzení o příjmu:

  • Hypotéku lze použít ke všem běžným účelům (nákup, výstavba či rekonstrukce nemovitosti).
  • Financovat lze až 50 % ceny nemovitosti, resp. do 2 milionů Kč.
  • Klient si může vybrat ze obvyklé nabídky typů hypoték (Standard, Premium, Optimum), s výjimkou Hypotéky naopak.
  • Podmínky hypotečního úvěru, včetně úrokových sazeb, jsou zcela standardní.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).