Hlavní navigace

LeasePlan má nového jednatele

[Tisková zpráva] Do společnosti LeasePlan, která je největším českým poskytovatelem operativního leasingu, nastoupil od 3. srpna 2010 nový jednatel Sławomir Wontrucki.

Sdílet

Ten je zároveň předsedou představenstva LeasePlanu v Polsku. Sławomir Wontrucki na pozici jednatele nahradil Martina Mitterwalda, který po 13 letech ukončil ve společnosti LeasePlan svoji činnost.

Slawomir Wontrucki přichází do společnosti LeasePlan po více než dvacetileté zkušenosti spojené s prací pro mezinárodní společnosti. Od roku 1984 pracoval v řadě podniků z různých průmyslových odvětví (obráběcí stroje, nábytek, potřeby pro domácnost, hotely a stravovací služby, přímá distribuce, zemědělství a nakonec finance).

Slawomir Wontrucki má bohaté zkušenosti z podnikového řízení, a to v různých fázích rozvoje firem – od založení až po restrukturalizace podniků. Své obchodní zkušenosti získal mimo jiné u společností Marriott, Accor nebo Nutreco, což jsou přední značky v rámci svých oborů. V roce 2005 se stal předsedou představenstva LeasePlan v Polsku. Je spoluzakladatelem „Polish Vehicle Rental and Lease Association“ a také „CEO Round Table Organization“, která sdružuje více než 100 top manažerů z polských a mezinárodních společností. Své vzdělání získal na varšavské School of Economics. Slawomiru Wontruckému je 51 let, je ženatý a má dvě děti. Mezi jeho největší záliby se řadí jeho dva psi a sport, který ho udržuje ve skvělé fyzické kondici.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).