Hlavní navigace

LBBW Bank vystavuje fotografie L. Teplého

[Tisková zpráva] Soubor fotografií Libora Teplého zdobí moravské pobočky LBBW Bank

Sdílet

V roce 2010 vystavuje Libor Teplý své zajímavé interiérové a exteriérové fotografie výjimečných budov v moravských pobočkách LBBW Bank. Klienti si snímky mohou prohlédnout na pobočkách ve Vsetíně, Opavě, Ostravě a v Karviné.

Jan Žalman, ředitel poboček pro region Morava, k výstavě uvedl: „Těší nás, že můžeme umožnit výstavy na našich regionálních pobočkách a tím podporovat regionálního umělce. V této naší aktivitě se chystáme i nadále pokračovat.“

    „Možnost být fotografem chápu jako cestu k naplnění mého života. Umožňuje mi vnímat svět kolem sebe, přemýšlet o něm a – vyjadřovat se k němu. Fotografem v širším smyslu se proto snažím být po většinu svého času,“ takto fotografování cítí Libor Teplý.

Libor Teplý (*18. 6. 1955) maturoval na gymnáziu v Praze studoval na Strojní fakultě ČVUT v Praze (1974–1976) a na Vysoké škole zemědělské v Brně (1977–1979). Studia ukončil Institutem výtvarné fotografie v Olomouci (1977–1978, 1983–1984).Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).