Hlavní navigace

LBBW Bank rozšiřuje nabídku vkladových produktů o IQ podnikatelský spořicí účet s výpovědní lhůtou

[Tisková zpráva] LBBW Bank připravila pro své klienty další novinku – zhodnocení finančních prostředků podnikatelů pomocí IQ podnikatelského spořicího účtu s měsíční výpovědní lhůtou. Úroky jsou připisovány měsíčně, vedení účtu je zdarma.

Sdílet

LBBW Bank reaguje na požadavky svých klientů a připravila pro ně nový vkladový produkt – IQ podnikatelský spořicí účet s měsíční výpovědní lhůtou. Ten je určen všem podnikatelům a společnostem s ročním obratem do 300 mil. Kč. K jeho založení není třeba mít běžný účet v LBBW Bank. Na IQ podnikatelský spořicí účet může být kdykoliv vložena libovolná částka v hotovosti, převodem nebo trvalým příkazem z běžného účtu u LBBW Bank nebo jakékoliv jiné finanční instituce, a to zdarma. Účet je vedený v korunách nebo v eurech a úroková sazba nyní činí 0,65 % p.a. pro české koruny a 0,55 % p.a. pro vklady v eurech, což odpovídá současným podmínkám na trhu.

„IQ podnikatelský spořicí účet potvrzuje naši strategii rozšiřovat paletu produktů pro podnikatele a nabízet i jim inovativní produkty s výhodnými podmínkami,“ uvádí Dirk Reinecker, ředitel divize Market Management LBBW Bank.

Výhody IQ podnikatelského spořicího účtu:

•    zdarma vedení spořicího účtu

•    výhodná úroková sazba

•    úroky jsou připisovány měsíčně

•    domácí příchozí platby a hotovostní vklady v CZK zdarma*

•    přístup k účtu z kterékoliv pobočky LBBW Bank

•    není třeba mít běžný účet u LBBW Bank (není třeba měnit stávající banku)

•    zdarma internetové bankovnictví zahrnující informační služby

* Platí pro spořicí účet vedený v CZK

Minimální vklad na spořicí účet činí 1 000 Kč nebo 40 EUR, úročeny jsou pouze vklady do 5 000 000 Kč nebo 200 000 EUR. IQ podnikatelský spořicí účet si lze sjednat na kterékoliv pobočce LBBW Bank CZ.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).