Hlavní navigace

LBBW Bank pokračuje s kampaní na podporu hypotéky na bydlení: Úroková sazba již 3,99 % p.a.

[Tisková zpráva] LBBW Bank pokračuje od 1. 9. do 30. 10. 2010 se speciální nabídkou na podporu hypoték. Navazuje tak na velmi úspěšnou červnovou a červencovou kampaň. Nabídka bude opět spočívat ve výhodné garantované úrokové sazbě, tentokrát s fixací na 4 roky pro jakýkoliv hypoteční úvěr na bydlení včetně refinancování stávajícího hypotečního úvěru.

Sdílet

Speciální úroková sazba 3,99 % p.a. je určena pro jakýkoliv typ hypotečního úvěru na bydlení do maximální výše 70 % hodnoty nemovitosti stanovené v odhadu (tzv. LTV) v minimální výši 1 milion korun s fixací na 4 roky. Pro hypotéky s LTV vyšším než 70 % je sazba stanovena na výhodných 4,29 % p.a. Podmínkou nabídky je zřízení Konta 5 za 50 a čistý příjem domácnosti minimálně 25 000 Kč.

Tato speciální nabídka navazuje na kampaň, která proběhla již v červnu a červenci a přinesla velmi pozitivní ohlasy. Svými výsledky překonala plánované cíle LBBW Bank. Díky kampani vzrostl prodej i dalších produktů LBBW Bank, jako např. balíčkových služeb či kontokorentů, výrazně se zvýšil počet návštěvníků webových stránek oproti stejnému období v loňském roce, v průměru o 60 %, a prodloužila se i doba prohlížení webových stránek banky.

„Byli jsme příjemně překvapeni úspěšností naší kampaně a zájmem o speciální nabídku LBBW Bank. Její úspěšnost byla dána i tím, že vyhlášená sazba byla fixní – pokud klient splnil dané podmínky týkající se doby fixace úvěru, LTV, výše úvěru a minimálního příjmu, garantovanou sazbu bez problému získal. To platí i v této pokračující kampani. Domnívám se, že úspěch kampaně je také signálem určité stabilizace situace na trhu a možného oživení ekonomiky i chuti domácností investovat své peněžní prostředky. Jsem zvědav, zda nám tento trend potvrdí i současná kampaň,“ komentoval novou kampaň Henrik Pregel, člen představenstva odpovědný za Individuální bankovnictví. 

Podrobnější informace o hypotečních úvěrech Vám získáte na tel. lince 800 700 800 nebo v kterékoliv pobočce LBBW Bank.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).