Hlavní navigace

LBBW Bank nabízí úrok 3,79% p.a. pro jakoukoliv hypotéku na bydlení

[Tisková zpráva] Po úspěšné letní a říjnové akci na podporu hypotečních úvěrů na bydlení přichází LBBW Bank CZ opět s výhodnou, časově omezenou nabídkou. Speciální nabídka spočívá ve výhodné garantované úrokově sazbě (3,79 % p.a.) pro vybrané fixace. Nabídka je platná do 3. 12. 2010.

Sdílet


LBBW Bank se snaží co nejvíce uspokojovat potřeby svých klientů, a proto navazuje na předchozí úspěšné speciální nabídky hypoték              na bydlení. Podmínky zůstávají stejné, platí pro hypotéky na nemovitost k bydlení, refinancování hypoték, konsolidace hypoték a  úvěrů na bydlení. Novinkou je možnost výběru ze třech různě dlouhých termínů fixací zvýhodněné úrokové sazby a sjednání si pojištění k hypotéce od společností Cardif (pojištění neschopnosti splácet) nebo Allianz pojišťovna a.s. (rizikové pojištění).

Speciální úroková sazba 3,79 % p.a. je určena pro jakýkoliv typ hypotečního úvěru na bydlení do maximální výše 70 % hodnoty nemovitosti (tzv. LTV) v minimální výši 1 milion korun s fixací na 3, 4 nebo 5 let.  Pro hypotéky s LTV vyšším než 70 % je sazba stanovena na výhodných 4,09 % p.a. Podmínkou nabídky je zřízení Konta 5 za 50, čistý příjem domácnosti minimálně 25 000 Kč a pojištění k úvěru.

Podrobnější informace o hypotečních úvěrech Vám získáte na tel. lince 800 700 800 nebo v kterékoliv pobočce LBBW Bank.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).